ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace ELEGANT VISCO - recenze

Matrace ELEGANT VISCO - recenze

Podrobili jsme testu novinku na trhu zdravotní matraci ELEGANT VISCO, matrace ELEGANT VISCO patří do segmentu vyšší střední třídy a tomu odpovídá i výsledek testu. Matrace testují opravdu lidé, kteří se zdravému spaní věnují a dokážou nestranně ohodnotit vlastnosti matrace. Recenze slouží pro Vás naše zákazníky, proto dbáme na to, aby recenze byly co nejpřesnější, i když se jedná o subjektivní hodnocení.

Celý článek »

Matrace VIRTA BIO - recenze

Matrace VIRTA BIO - recenze

Podrobili jsme testu nejprodávanější matraci VIRTA BIO, výsledek je velmi překvapivý, neboť i levnější matrace dokáže v testu obstát a co více i bodovat na předních pozicích. Matrace testují opravdu lidé, kteří se zdravému spaní věnují a dokážou nestranně ohodnotit vlastnosti matrace. Recenze slouží pro Vás naše zákazníky, proto dbáme na to, aby recenze byly co nejpřesnější, i když se jedná o subjektivní hodnocení.

Celý článek »

Rozkládací postel s úložným prostorem Ester Tandem

Rozkládací postel s úložným prostorem Ester Tandem

Rozkládací postel s úložným prostorem Ester Tandem patří mezi nejoblíbenější postele pro děti do dětských pokojíků či studentských pokojů nebo také do garsonier a malých bytů. Tato rozkládací postel se vyrábí v devíti barevných odstínech, takže si každý kupující může vybrat tu barvu, která se mu nejvíce hodí do interiéru. Postel se vyrábí v provedení s rovnými rohy nebo s oblými rohy.

Celý článek »

Dobré rady při koupi matraci

Dobré rady při koupi matraci

Zdravé spaní se odvíjí i od postele. Měla by se vám líbit, ale důležitější než design je její funkčnost. Podklad matrace by měl větrat, pod lůžkem nevytvářejte skladiště, kde se drží prach (a v něm roztoči), pořiďte si vhodné matrace. Spánek je přirozeným způsobem, jak si vaše tělo odpočine, uvolní se, prokrví klouby a zregeneruje síly. Výběr matrace a lůžkového roštu rozhodne o tom, jak se vyspíte a kterak se následně budete cítit po celý den. Do postele patří kvalitní postelové rošty na které vždy příjdou uložit matrace, které musí splňovat vaše požadavky.

Celý článek »

JAK PEČOVAT O LŮŽKOVINY KLINMAM

JAK PEČOVAT O LŮŽKOVINY KLINMAM

Doporučení k ošetřování prošívaných přikrývek a polštářů věnujte dostatečnou pozornost, protože na správném ošetřování do velké míry závisí doba životnosti a zachování užitných i funkčních vlastností ložního výrobku, které se projevují v příjemném pocitu relaxace a spokojenosti ze zdravého a posilujícího spánku po celou dobu jejich užívání.

Celý článek »

POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SOFIE

POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SOFIE

Postel s úložným prostorem SOFIE je moderní, pevná, dřevěná postel s účelným designem včetně ojedinělého textilního úložného prostoru, který je umístěn ve vzduchu nad podlahou a kvalitních lamelových roštů. Postel SOFIE je vyrobena z pečlivě vybíraného bukového masívu a její zpracování a provedení je velmi nadstandardní. Postel SOFIE splňuje vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku. Tato postel bude ozdobou každé moderní ložnice a hlavně Vám bude skvěle sloužit spoustu let.

Celý článek »

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.