ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace ELEGANT VISCO - recenze

Matrace ELEGANT VISCO - recenze

Podrobili jsme testu novinku na trhu zdravotní matraci ELEGANT VISCO, matrace ELEGANT VISCO patří do segmentu vyšší střední třídy a tomu odpovídá i výsledek testu. Matrace testují opravdu lidé, kteří se zdravému spaní věnují a dokážou nestranně ohodnotit vlastnosti matrace. Recenze slouží pro Vás naše zákazníky, proto dbáme na to, aby recenze byly co nejpřesnější, i když se jedná o subjektivní hodnocení.

Celý článek »

Matrace VIRTA BIO - recenze

Matrace VIRTA BIO - recenze

Podrobili jsme testu nejprodávanější matraci VIRTA BIO, výsledek je velmi překvapivý, neboť i levnější matrace dokáže v testu obstát a co více i bodovat na předních pozicích. Matrace testují opravdu lidé, kteří se zdravému spaní věnují a dokážou nestranně ohodnotit vlastnosti matrace. Recenze slouží pro Vás naše zákazníky, proto dbáme na to, aby recenze byly co nejpřesnější, i když se jedná o subjektivní hodnocení.

Celý článek »

Rozkládací postel s úložným prostorem Ester Tandem

Rozkládací postel s úložným prostorem Ester Tandem

Rozkládací postel s úložným prostorem Ester Tandem patří mezi nejoblíbenější postele pro děti do dětských pokojíků či studentských pokojů nebo také do garsonier a malých bytů. Tato rozkládací postel se vyrábí v devíti barevných odstínech, takže si každý kupující může vybrat tu barvu, která se mu nejvíce hodí do interiéru. Postel se vyrábí v provedení s rovnými rohy nebo s oblými rohy.

Celý článek »

Dobré rady při koupi matraci

Dobré rady při koupi matraci

Zdravé spaní se odvíjí i od postele. Měla by se vám líbit, ale důležitější než design je její funkčnost. Podklad matrace by měl větrat, pod lůžkem nevytvářejte skladiště, kde se drží prach (a v něm roztoči), pořiďte si vhodné matrace. Spánek je přirozeným způsobem, jak si vaše tělo odpočine, uvolní se, prokrví klouby a zregeneruje síly. Výběr matrace a lůžkového roštu rozhodne o tom, jak se vyspíte a kterak se následně budete cítit po celý den. Do postele patří kvalitní postelové rošty na které vždy příjdou uložit matrace, které musí splňovat vaše požadavky.

Celý článek »

JAK PEČOVAT O LŮŽKOVINY KLINMAM

JAK PEČOVAT O LŮŽKOVINY KLINMAM

Doporučení k ošetřování prošívaných přikrývek a polštářů věnujte dostatečnou pozornost, protože na správném ošetřování do velké míry závisí doba životnosti a zachování užitných i funkčních vlastností ložního výrobku, které se projevují v příjemném pocitu relaxace a spokojenosti ze zdravého a posilujícího spánku po celou dobu jejich užívání.

Celý článek »

POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SOFIE

POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SOFIE

Postel s úložným prostorem SOFIE je moderní, pevná, dřevěná postel s účelným designem včetně ojedinělého textilního úložného prostoru, který je umístěn ve vzduchu nad podlahou a kvalitních lamelových roštů. Postel SOFIE je vyrobena z pečlivě vybíraného bukového masívu a její zpracování a provedení je velmi nadstandardní. Postel SOFIE splňuje vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku. Tato postel bude ozdobou každé moderní ložnice a hlavně Vám bude skvěle sloužit spoustu let.

Celý článek »

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.