ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

O nás

Rošty.cz je nejzkušenější specializovaný e-shop na lamelové rošty (pevné, polohovací i motorové), matrace (široké spektrum nabídky) a postele (laminové, dřevěné, rozkládací, čalouněné i postele kontinentální a Boxsprings). Jsme na trhu již od roku 2006 což zákazníkům poskytuje více jak 15ti leté zkušenosti v dané specializaci. V dnešní době pořád dáváme největší přednost našim českým výrobcům, za což sklízíme množství spokojených zákazníků. Z našich výhod, které nabízíme oproti konkurenci je záruční i pozáruční servis, vlastní firemní dopravu, montážní tým, který je schopen všechno složit a smontovat, nadstandardní skladové zázemí, možnost osobního vyzvednutí v Praze, vlastní specializované jakostní produkty a hlavně již zmíněnou jakostní českou výrobu.  Veškeré tyto atributy nás oddělují od řadových prodejců.

Lamelové rošty, matrace a postele nakoupíte nejvýhodněji u nás, v naší specializované nabídce naleznete ojedinělé ověřené výrobky na trhu, které pravidelně modernizujeme a které fungují. Naše výrobky jsou velmi pozitivně hodnocené od zákazníků a to jak konstrukčně, tak poměrem vysoké kvality versus nižší ceny, jako bonus nabízíme u některých výrobků ve standardu nebo za příplatek prodlouženou záruční dobu nad rámec zákona nebo nějaké příslušenství. Máme vlastní české produkty!

Lamelové rošty, motorové rošty, matrace a postele většinou vozíme k zákazníkům ověřenou smluvní nebo naší vlastní dopravou, zboží Vám dle platných a splněných podmínek doručíme ZDARMA.

Abychom se více přiblížili našim zákazníkům, otevřeli jsme na Praze 10 (budova ČTK - zadní rampa, žluté dveře), náš Prodejní a výdejní sklad, ve kterém si můžete některé matrace, lamelové rošty, motorové rošty a postele nejen vyzkoušet, ale také ihned zakoupit a odvézt, platit můžete hotově, ale i platební kartou (VISA, Mastercard). Prodejní sklad v Praze je nově otevřen dle aktuální otevírací doby, cestu k nám na Prahu 10 naleznete na videu v kontaktech e-shopu.

Rosty.cz velmi dbají jak na kvalitu prodávaných výrobků, tak na služby (máme vlastní dopravu, vlastní výrobu, výrobu na zakázku, montážní tým, většinu zboží ve standardních rozměrech skladem, možnost si zboží vyzkoušet v našem skladu, odborné poradenství, stále probíhající zvýhodněné akce, výprodeje, udáváme trendy, představujeme novinky atd.). Náš hlavní komunikační kanál je samotný internetový obchod, kterému věnujeme velkou péči a snažíme se, aby e-shop byl zákaznicky jednoduchý a aby splňoval i poradenskou funkci, samozřejmě v případě dotazů jsme stále k dispozici v rámci různých komunikačních kanálů: Pevná linka, mobil, e-mail, dotazy přes formulář v pravém spodním rohu nebo při osobním setkání ve skladu. Veškeré prodávané portfolio zboží známe a přicházíme s ním denně do styku. Navíc pro Vás připravujeme a stále doplňujeme instruktážní videa. Je toho hodně, ale zároveň jsme si velmi vědomi toho, že bez Vás našich zákazníků, bychom to nikdy nedokázali a za to Vám chceme upřímně poděkovat.

Rosty.cz - Váš specialista na lamelové rošty, matrace a postele.

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.