ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Provizní systém

Vážení/é kolegové/gyně, toto je nabídka pro ty z Vás, kteří si správou internetových stránek chtějí přivydělat.

Náš obchod Rosty.cz zavedl pro Vás tzv. systém dealerských provizí, pomocí kterého se dá přijít ke slušnému výdělku. Jak vše funguje?

Je to velmi jednoduché:
zaregistrujete se do systému a systém Vám automatiky okamžitě otevře účet na svou www stránku umístíte html odkaz, může to být textový odkaz, banner, ikonka, nebo nás můžete přímo zařadit do položek Vašeho menu pokud návštěvník Vašich stránek klikne na odkaz a v našem obchodě, nakoupí bude Vám systémem automatiky vypočítána provize 5% po zaplacení částky zákazníkem. 

Více informací naleznete na titulní stránce www.Rosty.cz v levé liště úplně dole v šedém zápatí v kategorii INFORMACE je článek pod názvem "Vydělávejte s námi".

Kontakt: 
Pro více informací nás můžete kontaktovat na mobilním čísle 605 900 100 každý den od 10:00 do 16:00 hod.

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.