ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Jak vybrat postel

Jak vybrat postel

Při výběru postele je důležité, pro koho postel kupujete a k čemu bude sloužit. Jiné požadavky jsou kladeny na postel pro děti, na manželskou postel, postel do garsoniéry, která zároveň slouží jako sedačka nebo na postel do pokoje pro hosty či postel na chatu a chalupu.

Celý článek »

Jak vybrat matrace

Jak vybrat matrace

Před nákupem matrace je vždy důležité si určit co od ní očekáváte a k čemu Vám bude sloužit. Jiné požadavky budete mít na matraci pro sebe ke každodennímu spaní, pro dítě do pokojíčku nebo matraci na chatu. Základními kritérii pro výběr matrace jsou podklad, na který bude matrace položena, Vaše váha a preference (měkčí, střední nebo tvrdší matrace) účel použití matrace a v neposlední řadě také cena.

Celý článek »

Jak vybrat lamelové rošty

Jak vybrat lamelové rošty

Každý člověk stráví v posteli třetinu svého života. Kvalitní lamelový rošt je nezbytný předpoklad pohodlného spaní. Každý, kdo chce své spaní zlepšit a dopřát si nový lamelový rošt, si musí zodpovědět hned několik otázek. Nabídka roštů na trhu je široká a před zvolením toho pravého je nutné zvážit, jaké funkce má rošt splňovat.

Celý článek »

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.