ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE SUPER FOX VISCO

 • Výrobce:
 • Tuhost 4.Středně tuhá|5.Tuhá
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 6 995 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 2-5 dnů 6 995 Kč
 • 2-5 dnů 12 591 Kč
 • 7-14 dnů 13 990 Kč
 • 2-5 dnů 7 695 Kč
 • 2-5 dnů 13 851 Kč
 • 7-14 dnů 15 390 Kč
 • Počet kusů

Výběr profilace horní ložné plochy matrace Super Fox

MATRACE SUPER FOX VISCO

Bestseller matrace SUPER FOX VISCO, dvě výšky matrace a to 20 a 24 cm.

AKCE SLEVA 10% při koupi dvou matrací SUPER FOX VISCO 1+1 (v cenové tabulce jsou již ceny po slevě).

Kvalitní konstrukce matrace z prvotřídních materiálů. Vrstva z paměťové pěny je zárukou pohodlí a zdraví. Robustní základna se zdravotní profilací ze studené pěny nese super-pružnou vrstvu studené pěny se zvýšenou odrazovou pružností Flexifoam®. To zaručí snadné otáčení při spánku a přirozenou, tužší podporu, navíc má matrace zpevněné boky. Oboustranná konstrukce (partnerská matrace) znamená minimální riziko volby špatné tuhosti.

Na výběr má zákazník 2 typy profilace horní ložné plochy matrace Super Fox:
- Super Fox Wellness – varianta s jemnou relaxační masážní profilací pro spánkové gurmány
- Super Fox Classic – varianta s masivní rovnou línou pěnou pro vyznavače klasiky

Matrace je vyrobená v České republice za pomocí nejmodernější technologie a pěny.

KONSTRUKCE JÁDRA MATRACE PRO ZDRAVÝ SPÁNEK
- Paměťová (visco) pěna - vyrobená za použití přírodních surovin: lepší elasticita a antialergické vlastnosti, zdraví v ložnici, ohleduplnost k přírodě. Super pohodlná a hlavně uleví kloubům
- Studená pěna Flexifoam® HR-XF- super pružná studená pěna napomáhá správné termoregulaci a zajišťuje extra odrazovou pružnost, to znamená, že se při spánku budete snadno otáčet
- Druhá strana každé matrace je vyrobena z houževnaté studené pěny, právě robustní konstrukce zajišťuje přirozenou tuhost a má 7 zón se speciální profilací CubeCare ve tvaru kostek, to pomáhá zabránit pocitu přeležení – každá kostka reaguje samostatně. Navíc je hodně pružná – budete se snadno otáčet
- Pratelný snímatelný potah

Snímatelný potah obsahuje speciální odvětrávací systém okolo matrace (3D mřížku), který skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté. Navíc, s funkcí odvodu statického náboje z těla. Prošitý klimatizační vrstvou dutého vlákna. Snímatelný, dělitelný a pratelný (60°C) nebo nechat odborně čistit. Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis™ (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti, zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken.

Z matrace dostanete maximum, pokud jí budete využívat v kombinaci s kvalitním lamelovým roštem a to uložením na pevné, polohovací, tak i v omezeném použití (doporučujeme max výšku 22 cm) na motorové rošty. Navíc kvalitní lamelové rošty všeobecně prodlužují životnost matrace a zlepšují výsledný spánkový efekt. Kvalita těchto matrací umožňuje vložení i na laťové rošty.

MATRACE DORUČÍME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele: cca 130 kg
Výška matrace: cca 20 a 24 cm
Kvalitní snímatelný a pratelný potah (40°C)
Záruční doba: na matrace je poskytována regresivní záruka 6 let na jádro matrace (0-2 let plná záruka, nad 2 rokem krácena každým rokem o 25 %); další prodloužená záruka je vztahem, který vzniká mezi výrobcem a koncovým zákazníkem na základě registrace prodloužené záruky (veškeré informace jsou součástí návodu na použití výrobku)
Doporučené uložení na lamelové rošty (pevné i polohovatelné) s maximálním rozestupem lamel 4 cm

Zdravotní hledisko našich výrobků bylo pro nás vždy prioritou. Naše výrobky již od začátku testujeme dle řady kritérií důležitých pro kvalitu spánku a zdraví. Všechny použité vstupní materiály splňují certifikát Öko-Tex Standard 100 (evropský standard zdravotní nezávadnosti).

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu