ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Platby

Zboží můžete uhradit:

1. DOBÍRKOU nebo HOTOVĚ – v případě dodaní přepravcem nebo naší dopravou a také při osobním odběru.

2. BANKOVNÍM PŘEVODEM Z ÚČTU - platit můžete jak klasickým bankovním převodem (podklady pro platbu pošleme e-mailem - např. při individuální ceně u atypického zboží), tak bankovním převodem ON-LINE přes zabezpečenou platební bránu. V případě dodaní přepravcem nebo naší dopravou a také při osobním odběru.
číslo účtu: 335335339/5500
variabilní symbol: číslo objednávky
banka: Raiffeisenbank,
IBAN: CZ8055000000000335335339
SWIFT: RZBCCZPP

3. PLATEBNÍ KARTOU ON-LINE – platit bezpečně kartou je možné jak při objednávání zboží přes e-shop ON-LINE/platební bránou (pokud to máte ve vaší bankovní aplikaci dovoleno), tak přímo fyzicky přes bankovní terminál v našem výdejním a prodejním skladu v Praha 10. Akceptujeme platební karty VISA, VISA electron, MasterCard a Maestro.

3. PLATEBNÍ KARTOU - pouze v našem prodejním skladu. Akceptujeme platební karty VISA, VISA electron, MasterCard a Maestro.

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.