ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SOFIE

DŘEVĚNÁ POSTEL S ÚLOŽNÝM PROSTOREM SOFIE

Dříve než se rozepíši, musím konstatovat, že postel s úložným prostorem SOFIE je opravdu pevná masivní postel, která Vám bude sloužit řadu let.

Postel SOFIE je moderní, pevná, dřevěná postel s účelným designem včetně ojedinělého úložného prostoru, který je umístěn ve vzduchu nad podlahou a kvalitních eukalyptových lamelových roštů. Lamelové rošty mají v hlavové části 5 relaxačních poloh, což jistě při večerní relaxaci oceníte. Hlavní předností postele SOFIE je však textilní úložný prostor, který se otevírá zvednutím nožní části roštu. Úložný prostor není zvenčí vidět, protože jej zakrývají bočnice postele, díky této designové ojedinělosti je velice esteticky zachována noblesnost postele a hlavně praktičnost. Postel je vhodná také pro starší lidi, protože lehací plocha k vrchní části roštu je 47cm + výška Vámi zvolené matrace. Takže postel je opravdu příjemně vysoká.

Postel s úložným prostorem SOFIE je vyrobena z pečlivě vybíraného bukového nebo dubového masivu a její zpracování a provedení je velmi nadstandardní. Postel SOFIE splňuje vysoké nároky na kvalitu materiálu a zároveň na estetiku. Tato postel bude ozdobou každé moderní ložnice a hlavně Vám bude skvěle sloužit spoustu let.

K posteli SOFIE dostanete kvalitní eukalyptové lamelové rošty s polohováním hlavy s 28 lamelami v kaučukových pouzdrech se speciální úpravou, která umožňuje nadzvednutí roštu pomocí pístu v nožní části a tím i snadný přístup do úložného prostoru.

Na zakázku lze vyrobit:
- Odlišnou barevnou kombinaci viz. vzorník barvy dřeva (bez příplatku).
- Postel v dubovém masívu (příplatek 1 500,-Kč) 
- Jiné než standardní rozměry (cena je vždy individuální).

U výroby na zakázku požadujeme vždy platbu předem.

Technické informace: 

Materiál: dřevo - masiv BUK (standardní provedení), možnost i v dubu

Rozměry: 180 x 200 (standardní provedení), 160x200, 140x200 a 90x200 cm

Výška čela: 109 cm

Výška postele od podlahy k roštu: cca 47cm.

Celková váha postele: cca 110 Kg

Balení: Samostatně balené čelo postele, samostatně balené bočnice, kování a rošty jsou rozděleny na samostatnou hlavovou část a nožní část.

Rošty: Eukalyptové rošty (železné dřevo - samostatné polohování hlavy - 5 poloh a v nožní části přístup do úložného prostoru) s nosností do 130Kg.

Matrace: Nejsou součásti postele, ale doporučujeme matrace vhodné na polohovací rošt např. matrace GREEN SLEEP, AIR SLEEP, matrace BETLER nebo z kategorie “MATRACE 1+1“.

Kování postele: Postel je šroubovaná a to pevně u předního čela postele jsou zapuštěné šrouby (viz. foto), aby hlavy šroubu nerušily estetický dojem z předního čela postele.

Středová příčka: Středová příčka slouží k posílení vnitřní části postele a uprostřed je nastavitelný bezpečnostní hranol (viz foto) pro vyrovnání postele.

Úložný prostor: Jedná se o speciální textilií, která se po gumové kolejničce natáhne po bočnici postele, výhodou úložného prostoru je jeho vzdušnost a umístění nad podlahou. Nosnost úložného prostoru je cca 40 Kg.

Seznámení s průběhem montáže postele SOFIE 180x200cm:

Montáž postele zvládne každý, alespoň trošku zdatný domácí kutil s občasnou pomocí druhé osoby, ale pro jistotu montáž provádíme po domluvě sami a ZDARMA. Prvně se postaví čela postele k nim se připevní bočnice a středová příčka s bezpečnostním hranolem. Pozor nedotahovat bočnice dříve, než bude smontována i středová příčka. U bočnic nezapomenout vždy dát plastové krytky na šrouby do předem vyvrtaných otvorů. Jakmile máme smontovaný rám postele do bočnic a středové lišty namontujeme kování pro polohování roštu (celkem čtyři, viz foto). Do mechanismu, který obsahuje i písty nejprve připevníme hlavovou část roštu (2x) a teprve potom namontujeme nožní část roštu (2x), nožní část se montuje k pístům. Vše poctivě dotahujeme. Rošty následně vyzkoušíme zda polohuje hlavová část a zda se plynule zvedá nožní část, polohujeme vždy pouze textilním poutkem, které je pro polohování připravené. Nyní přilepíme ochranné plastové krytky na kování, zde pouze pozor na to, aby kování při manipulaci (zvednutí, polohování hlavy) do krytky nenaráželo. Předem se podívat jak kování při zmeně polohy roštu se chová a následně krytku přilepíte (celkem čtyři). Nakonec otevřete nožní část postele a velice jednoduše, po obou stranách nasunete do připravené kolejničky úložné dno a zasunete ho až k vysokému čelu postele. Nakonec zkontrolujeme pravé úhly v rozích postele a na rošty vložíme matrace a už můžeme postel používat. Samozřejmostí je u každé postele podrobný návod včetně popisu.

Pro představu jsme připravili sérií fotek, které ještě více přibližují skutečné detaily postele. Pro více informací jsme k dispozici na e-mailové adrese info@rosty.cz nebo na telefoním čísle: 605 900 100.

  Děkujeme za důvěru Rosty.cz

 « zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.