ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace vhodné pro vyšší váhové kategorie

Máte nějaké to kilo navíc, ale přesto si chcete dopřát spánek na kvalitní matraci, která Vám poskytne pohodlný odpočinek? V případě, že patříte mezi lidi s váhou nad 130 kg, je vhodné zvolit matrace s vyšší nosností vhodné pro zatížení do140 kg, 150 kg nebo dokonce až do 190 kg. Většina matrací na trhu má doporučenou maximální nosnost mezi 100-130 kg. Tyto matrace nejsou pro osoby s vyšší váhou vhodné, protože jsou určeny osobám s váhou 50-130 kg, pro tuto váhu jsou také navrhovány a přizpůsobeny. Jaké matrace jsou tedy vhodné pro osoby, které mají nějaké to kilo navíc?

V případě, že vážíte nějaké to kilo navíc, nemusíte při výběru matrace zoufat, protože i na Vás výrobci matrací myslí. Matrace vhodné pro vyšší zatížení jsou vyrobeny z tužších pěn, které zaručí matraci skvělé ortopedické vlastnosti, elasticitu a odolnost. Právě tuhost a odolnost při zachování dobrých ortopedických vlastností jsou vlastnosti důležité u matrací vhodných pro vyšší váhové kategorie. Na matraci se Vám musí dobře spát, musí být pohodlná, ale zároveň také odolná, aby nedošlo k proležení.

Pojďme si tedy ukázat, z jakých matrací si můžete vybírat při váze nad 130 kg, v nabídce máme matrace s nosností až do 190 kg!!! Ale pojďme postupně:

Matrace s maximální nosností 140-150 kg:

MATRACE MAX GRAPHITE do 140 kg – pohodlná tužší pěnová matrace vysoká 26 cm má 7 anatomických zón, vrchní stranu matrace tvoří pěna reagující na teplotu a tlak lidského těla, kterému se přízpůsobuje, vhodná je vhodná nejen pro vyšší váhové kategorie, ale také pro lidi hledající kvalitní, tužší matraci. Cena matrace je 8 690,- Kč. Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Max Graphite.

MATRACE ARABELA do 140 kg – tužší pružinová taštičková matrace vysoká 24 cm poskytuje tělu vynikající podporu a skvělé ortopedické vlastnosti. Cena matrace je 12 990,- Kč za 2 matrace (akce 1+1 matrace). Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Arabela.

MATRACE AUSTIN do 145 kg – kvalitní taštičková matrace MultiPocket střední tuhosti je vysoká 26 cm, komfort spánku zajišťuje elastické jádro matrace tvořeno 555 ks aktivními taštičkovýmim pružinami MultiPocket, které dávají matraci vzdušnost a skvělé ortopedické vlastnosti. Cena matrace je 16 990,- Kč za 2 matrace (akce 1+1 matrace). Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Austin.

MATRACE ROMANTIKA PLUS 20 do 150 kg – tuhá matrace vysoká 20 cm určená pro milovníky tvrdého spaní. Cena matrace je 8 490,- Kč za 2 matrace (akce 1+1 matrace). Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Romantika Plus 20.

MATRACE ROMANTIKA PLUS 24 do 150 kg – tuhá matrace vysoká 24 cm určená pro milovníky tužšího spaní. Cena matrace je 9 490,- Kč za 2 matrace (akce 1+1 matrace). Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Romantika plus 24.

MATRACE SPIRIT SUPERIOR LATEX do 150 kg – luxusní ortopedická matrace vyšší střední tuhosti je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů poskytujících vysoký komfort. Matrace je vysoká 30 cm a je určena pro náročné spáče hledající pohodlí a vyšší nosnost. Cena matrace je 19 990,- Kč za 2 matrace (akce 1+1 matrace). Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Spirit Superior Latex.

MATRACE SPIRIT SUPERIOR VISCO do 150 kg – luxusní ortopedická matrace vyšší střední tuhosti vyrobena z nejkvalitnějších materiálů poskytujících vysoký komfort. Matrace je vysoká 30 cm a je určena pro náročné spáče hledající komfort a vyšší nosnost. Cena matrace je 19 990,- Kč za 2 matrace (akce 1+1 matrace). Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Spirit Superior Visco.

MATRACE SPIRIT SUPERIOR COMODORE do 150 kg – luxusní ortopedická matrace vyšší střední tuhosti vyrobena z nejkvalitnějších materiálů poskytujících vysoký komfort. Matraci tvoří pružinové jádro Super-Multi-Pocket, vrchní vrstvu potom materiály latex a visco. Matrace je vysoká 30 cm a je určena pro velmi náročné spáče hledající vysoký komfort s nosností do 150 kg. Cena matrace je 24 990,- Kč za 2 matrace (akce 1+1 matrace). Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Spirit Superior Comodore. 

MATRACE MEGA BIO do 150 kg – velmi tuhá matrace vysoká 20 cm určena pro milovníky tuhého spaní s potřebou nosnosti do 150kg. Cena matrace je 6 860,- Kč. Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Mega Bio.

MATRACE DAVINCI BIODYNAMIC do 150 kg – 23 cm vysoká tuhá matrace složená z HR studené pěny a pěny Eliocell se 7 anatomickými zónami. Cena matrace je 9 990,- Kč. Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Davinci Biodynamic.

Matrace s maximální nosností 160-170 kg:

MATRACE MAXIMUS do 160 kg – tuhá matrace vysoká 21 cm vyvinuta speciálně pro zákazníky s vysokou hmotností. Konstrukce matrace zajišťuje vysoký komfort a zároveň dlouhou životnost. Cena matrace je 9 290,- Kč. Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Maximus.

MATRACE VISCOGREEN LUX do 170 kg – tužší pěnová matrace vysoká 21 cm je vyrobena z kvalitních biopěn Viscogreen a Biogreen s výjimečnou tvarovou pamětí. Výrobce poskytuje záruku 5 let na neproležení jádra matrace. Cena matrace je 8 470,- Kč. Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Viscogreen Lux.

Matrace s maximální nosností 180-190 kg:

MATRACE POLARGEL SUPERIOR do 190 kg – tuhá matrace vyrobená z pěny Eliocell je vysoká 20 cm, má pět anatomických zon a je určena pro zatížení do 190kg. Tato matrace je cenově dostupná matrace s nosností až do 190kg! Navíc výrobce poskytuje záruku 5 let na neproležení jádra matrace. Cena matrace je 4 990,- Kč. Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Polargel Superior.

MATRACE SWISS ADAPTIVE do 190 kg – exkluzivní tvrdá matrace vysoká 24 cm je vyrobena ze švýcarské pěny EvoPure HRC s antidekubitním prořezem pro šetrné podepření páteře. Matrace má 7 anatomických zón a je určena pro zatížení do 190kg! Navíc výrobce poskytuje záruku 5 let na neproležení jádra matrace. Cena matrace je 9 920,- Kč. Více informací naleznete v detailu produktu: matrace Swiss Adaptive.

Matrace s nosností do 170kg
Matrace s nosností do 170kg
Levná matrace s nosností do 190kg
Levná matrace s nosností do 190kg
Matrace s nosností do 190kg
Matrace s nosností do 190kg

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.