ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE MAX GRAPHITE

 • Výrobce:
 • Tuhost 3.Středně měkká|4.Středně tuhá
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 15 996 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 15 996 Kč
 • 14-21 dnů 15 996 Kč
 • 14-21 dnů 17 597 Kč
 • 14-21 dnů 25 594 Kč
 • 14-21 dnů 28 793 Kč
 • 14-21 dnů 31 992 Kč
 • 14-21 dnů 31 992 Kč
 • 14-21 dnů 35 194 Kč
 • cm 17 597 Kč
 • Počet kusů

MATRACE MAX GRAPHITE

Komfortní zdravotní cca 26 cm vysoká sedmi zónová tvarově stálá pohodlná matrace s tužším jádrem. Sendvičové jádro zdravotní matrace je z pěti typů nových moderních značkových HR studených pěn a značkové VISCO pěny (pěna reagující na teplotu těla).

Páteř zdravotní matrace tvoří nejnovější zpevněná HR pěna (barevné ostré vlnky), obalené značkovou HR pěnou (grafitová barva), která odolává zátěži, zlepšuje ortopedické vlastnosti matrace a zároveň poskytuje oporu ložné ploše, díky tomu drží spící tělo v anatomicky správné poloze. Nový moderní typ značkové HR studené pěny se vyznačuje vysokou elasticitou a hlavně tvarovou stálosti. Flexibilita pěny umožňuje dynamicky reagovat na váhové bodové zatížení, kterou zajišťuje otevřená buněčná stavba jádra matrace. Jádro matrace z takto vyrobené HR pěny velmi dobře odvětrává, proto se hodí i pro lidi se zvýšenou potivostí.  Ložné plochy matrace mají různou tuhost (modrošedá barva HR pěna a zelená barva Bio Visco pěna), proto se jedná o tzv. "Partnerské matrace". Visco pěna se při doteku a teploty lidského těla pomalu (líně) přizpůsobuje lidskému tělu, proto poleh na této matraci prvně působí tvrdě, ale postupně se pěna změkčuje do ortopedicky přesné polohy. Zdravotní matraci doporučujeme díky kvalitě a tvrdšího komfortu polehu pro spáče, kteří hledají tvrdší, ale velmi vysokou matraci.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 5ti a HARD 4 z 5ti

Zákaznici oceňují:
+ Tužší sedmizónové jádro matrace
+ Visco pěnu reagující na teplotu lidského těla
+ Výšku matrace 26cm
+ Luxusní snímatelný potah Silver s odvětrávací 3D mřížkou

Komfort matrace vylepšuje prošitý snímatelný potah matrace, který díky technologii "Silver Guard" zabraňuje tvorbě roztočů a potlačuje růst bakterií, touto technologií zajišťuje potah vysokou hygienu a svěžest matrace. Součásti potahu je i 3D mřížka okolo celého obvodu matrace, zajišťující proudění vzduchu skrz matraci a pomáhá ji tak udržovat suchou a svěží. Potah ve standardních rozměrech lze prát v domácí pračce.

Matrace jsou určené pro uložení na lamelové rošty do postele pevné, polohovací i motorové rošty. Matrace polohují pouze pod zátěží (ležící lidské tělo). Lamelové rošty prodlužují životnost matrace a zlepšují ortopedické vlastnosti matrace.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA - MATRACE DODÁME ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Chraňte a opatrujte své nové matrace a používejte pouze kvalitní chránič matrace, které naleznete i v naší nabídce. V naší nabídce naleznete i luxusní čalouněné postele a dřevěné postele.

Matrace z kolekce GREEN SLEEP
Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 3 a HARD/TUŽŠÍ 4 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Jedná ložná plocha z VISCO pěny, pěna reagující na teplotu těla
Kvalitní partnerské sendvičové jádro matrace (ložné plochy o různé tuhosti)
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 140 kg
Ložné plochy ze značkových pěn
Výška matrace je úžasných cca 26 cm
Kvalitní snímatelný a pratelný potah s 3D větratelnou mřížkou
Záruka 2 roky (dle splnění záručního plnění a návodu k použití).

Matrace z kolekce “GREEN SLEEP“ jsou velmi pohodlné matrace, kde při výrobě bylo použito výtažku z přírodních olejů. Použití přírodních surovin má unikátní vliv na elasticitu matrace a hlavně tvarovou stálost. Všechny použité materiály v kolekci GREEN SLEEP mají mezinárodní certifikát OEKO-TEX® Standard 100, který garantuje absenci škodlivých látek nebezpečných pro člověka i životní prostředí. Matrace z kolekce GREEN SLEEP byly navrženy tak, aby dokonale pokryly naší základní potřebu: nepřerušovaný spánek, který osvěžuje a regeneruje. Matrace jsou určeny pro všechny věkové kategorie a hlavně pro lidi, kteří aktivně žijí a dbají o své zdraví.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev)
- Atypické matrace větší než 100x200 - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Tomas (10.11.2018) zprava@email.cz


Dobry den, lze dokoupit i nove potahy ? Dekuji Tomas

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód