ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE MAXIMUS - NOSNOST 160 kg

  • Výrobce:
  • Vaše cena od: (vč. DPH) 10 190 Kč
  • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
  • 14 dnů 10 190 Kč
  • 14 dnů 10 190 Kč
  • 14 dnů 10 190 Kč
  • 14 dnů 16 300 Kč
  • 14 dnů 20 380 Kč
  • Počet kusů

MATRACE MAXIMUS - NOSNOST 160 kg

Matrace do postele MAXIMUS vyvinutá speciálně pro zákazníky s vysokou hmotností. Konstrukce matrace zajišťuje ten nejvyšší komfort, který se od matrace očekává - vysoká užitná hodnota a dlouhá životnost, kterou zajišťují použité materiály - RE pěna vysoké objemové hmotnosti, která poskytuje dobré ortopedické vlastnosti je na jedné straně vyztužená vrstvou kokos-latexového vlákna, která podpírá tělo, zabraňuje nadměrnému propadání nejtěžších partií a rozkládá váhu uživatele. Pro zvýšení pohodlí uživatele tvoří nosnou vrstvu tepelně modifikovaná pěna, která taktéž slouží k provzdušnění povrchu matrace. Matraci doporučujeme vložit na pevné lamelové rošty s vyšší nosností.

Matrace do postele MAXIMUS je vhodná především pro uživatele s hmotností do 160kg, příp. uživatelům, kteří vyžadují extrémně tuhou matraci.

Matrace je velmi tvrdá, aby vydržela zátěž proto ji prodáváme v tuhosti HARD/TVRDÁ (stupnice tuhosti: 5 z 5ti).

Matrace MAXIMUS je matrace se stejnou tuhostí jednotlivých stran matrace a prodáváme ji v tuhosti ložné plochy HARD/TVRDŠÍ (stupnice tuhosti: 5 z 5ti).

Matrace MAXIMUS má snímatelný potah BAMBOO - hygroskopické vlastnosti, skvěle odvádí pot. Potah lze rozdělit na dvě samostatné části a lze jej prát v pračce při teplotě do 60°C. 

Prodloužená záruka na jádro matrace až 5 let
 
Matrace je vhodná na pevný lamelový rošt určený pro vyšší zátěž. Nejvyšší doporučená nosnost je do 160 kg. Výška matrace je cca 21 cm. Matrace prošla mechanickým testem 50 000 cyklů, které simulují její běžné každodenní použití. Test se liší počtem cyklů odpovídajícím počtu let provozu.

DORUČENÍ MATRACE AŽ K VÁM DOMŮ JE ZDARMA (ŽÁDNÉ DALŠÍ NÁKLADY).

Kvalitní sendvičové jádro matrace pro extrémní zátěž
Tuhost jádra matrace: HARD/TVRDŠÍ 5 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Sedmi zónová matrace
Nejvyšší doporučená hmotnost uživatele je 160 kg 
Výška matrace je cca 21 cm 
Snímatelný potah BAMBOO - hydroskopické vlastnosti, skvěle odvádí pot 
Prodloužená záruka na jádro matrace až 5 let

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 - cena se navyšuje u rozměru 210cm o 10%, u 220 o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev)
- Atypické matrace větší než 100x200 - +10% přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

  • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód