ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace kolekce LEVITA

Matrace z luxusní kolekce LEVITA

Jedná se o moderní typ matrací, které jsou zaměřené pro náročného spáče. Doporučená nosnost matrací je až 150 kg, což znamená opravdu sebevědomé jádro matrace, které si věří. V nabídce naleznete 4 typy matrací z kolekce LEVITA:

Dream Art SOFT - měkká, 17 cm vysoká matrace vhodná i pro polohovací a motorové rošty
Dream Art HARD - tvrdší, 17 cm vysoká matrace vhodná i pro polohovací a motorové rošty
Dream Art FIT - měkčí, 17 cm vysoká matrace vhodná i pro polohovací a motorové rošty
Dream Art BIO - luxusně měkká, 20 cm vysoká matrace vhodná i pro polohovací a motorové rošty

Matrace Vás zaujmou vzhledem a neopakovatelným polehem, který se vyrovná daleko dražším matracím na trhu. Pěnové jádro matrace je vyrobené ve velmi vysoké hustotě, která dodává matrací právě ten zmiňovaný příjemný pocit při ležení a spaní na matrací. Každá matrace z kolekce LEVITA je určená pro jiného spáče, ale všechny jsou zaměřené na pohodlí a dlouhou životnost. Matrace nabízíme samostatně nebo v cenovém zvýhodnění 1+1 matrace ve standardních rozměrech za akční cenu. Matrace z kolekce Levita máme většinou skladem.

Dream Art SoftDream Art Hard

Dream Art FitDream Art Bio

« zpět na seznam článků

Aktuality

22.11 2022

Black friday 2022

Black friday je tady po roce a opět lze výhodně nakupovat, letošní slevy jsou až do výše 40 % + dalších 10 % SLEVA na celou objednávku zboží. Pro uplatnění slevy 10 % napište kód "sleva" při vyplňování dodacích údajů do políčka "slevový kupón". Sleva 10 % na celou objednávku zboží se odečte po odeslání objednávky. Takže na nic nečekat a co nejrychleji nakupujte, protože akce platí do 30. listopadu. V případě nezadání kódu "sleva" a neuplatnění dané slevy, nelze slevu později vyžadovat.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.