ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace kolekce LEVITA

Matrace z luxusní kolekce LEVITA

Jedná se o moderní typ matrací, které jsou zaměřené pro náročného spáče. Doporučená nosnost matrací je až 150 kg, což znamená opravdu sebevědomé jádro matrace, které si věří. V nabídce naleznete 4 typy matrací z kolekce LEVITA:

Dream Art SOFT - měkká, 17 cm vysoká matrace vhodná i pro polohovací a motorové rošty
Dream Art HARD - tvrdší, 17 cm vysoká matrace vhodná i pro polohovací a motorové rošty
Dream Art FIT - měkčí, 17 cm vysoká matrace vhodná i pro polohovací a motorové rošty
Dream Art BIO - luxusně měkká, 20 cm vysoká matrace vhodná i pro polohovací a motorové rošty

Matrace Vás zaujmou vzhledem a neopakovatelným polehem, který se vyrovná daleko dražším matracím na trhu. Pěnové jádro matrace je vyrobené ve velmi vysoké hustotě, která dodává matrací právě ten zmiňovaný příjemný pocit při ležení a spaní na matrací. Každá matrace z kolekce LEVITA je určená pro jiného spáče, ale všechny jsou zaměřené na pohodlí a dlouhou životnost. Matrace nabízíme samostatně nebo v cenovém zvýhodnění 1+1 matrace ve standardních rozměrech za akční cenu. Matrace z kolekce Levita máme většinou skladem.

Dream Art SoftDream Art Hard

Dream Art FitDream Art Bio

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.