ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace kolekce LEVITA

Matrace z luxusní kolekce LEVITA

Jedná se o moderní typ matrací, které jsou zaměřené pro náročného spáče. Doporučená nosnost matrací je až 150 kg, což znamená opravdu sebevědomé jádro matrace, které si věří. V nabídce naleznete 4 typy matrací z kolekce LEVITA:

Dream Art SOFT - měkká, 17 cm vysoká matrace vhodná i pro polohovací a motorové rošty
Dream Art HARD - tvrdší, 17 cm vysoká matrace vhodná i pro polohovací a motorové rošty
Dream Art FIT - měkčí, 17 cm vysoká matrace vhodná i pro polohovací a motorové rošty
Dream Art BIO - luxusně měkká, 20 cm vysoká matrace vhodná i pro polohovací a motorové rošty

Matrace Vás zaujmou vzhledem a neopakovatelným polehem, který se vyrovná daleko dražším matracím na trhu. Pěnové jádro matrace je vyrobené ve velmi vysoké hustotě, která dodává matrací právě ten zmiňovaný příjemný pocit při ležení a spaní na matrací. Každá matrace z kolekce LEVITA je určená pro jiného spáče, ale všechny jsou zaměřené na pohodlí a dlouhou životnost. Matrace nabízíme samostatně nebo v cenovém zvýhodnění 1+1 matrace ve standardních rozměrech za akční cenu. Matrace z kolekce Levita máme většinou skladem.

Dream Art SoftDream Art Hard

Dream Art FitDream Art Bio

« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.