LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART BIO

 • Výrobce:
 • Tuhost matrace 1-2. Měkčí/měkká
 • SLEVA 15 % 17 490
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 14 867 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 14 867 Kč
 • 14-21 dnů 14 867 Kč
 • 14-21 dnů 19 239 Kč
 • 14-21 dnů 23 787 Kč
 • 14-21 dnů 29 734 Kč
 • 14-21 dnů 29 734 Kč
 • 14-21 dnů 29 734 Kč
 • cm 17 100 Kč
 • Počet kusů

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART BIO

NEJLUXUSNĚJŠÍ MATRACE Z EXKLUZIVNÍ KOLEKCE LEVITA

ZAVÁDĚCÍ CENA - SLEVA 15% (časově omezená sleva pro standardní rozměry).

Matrace DREAM ART BIO je špičková, 20 cm vysoká na trhu ojedinělá matrace z limitované edice LEVITA. Jádro matrace je sendvičového typu složené ze třech typů exkluzivních značkových pěn, dvě pěny obsahují výtažky přírodních látek z ALOE VERA, díky této úpravě matrace likviduje roztoče a bakterie. Třetí paměťová VISCO pěna zajišťuje neuvěřitelný relaxační komfort. Tato matrace je určná aktivním lidem, kteří preferují zdravý životní styl zaměřený na zdravé spaní. Spánek na matraci je pro zdravého člověka hluboký a nerušený, navíc tělo se během spánku regeneruje a revitalizuje, což se pozitivně projeví při činnostech v každodenním pracovním shonu. Všechny použité pěny mají vysokou hustotu, díky které matrace zvládne zatížení až 150 kg, zároveň se však jedná o oblíbenou měkkou matraci.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 1.5 z 5ti a HARD 2.5 z 5ti

Zákazníci oceňují:
+ Luxusní provedení matrace
+ Matrace je vhodná na polohovací a motorové rošty

+ Exkluzivní neopakovatelný měkký poleh, zaměřený na komfortní spánek
+ Nosnost matrace až 150 kg
+ Prodlouženou záruku na proležení jádra matrace až na 5 let

Matrace má velmi moderní vzhled docílený použitím speciálního odvětrávajícího potahu SILVER SLIM, který úzce obepíná matraci, je bez proševu a nechává během spánku pracovat jádro matrace se spícím tělem. Boky potahu a taky celá spodní strana potahu je z materiálu 3D ventilation, díky čemuž je jádro matrace výborně odvětrané. Úprava SILVER zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Snímatelný potah má díky stříbru antimikrobiální účinek, do pár hodin redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií na minimum, proto je potah vhodný i pro alergiky. Potah má ZIP po celém obvodu, takže potah lze rozdělit na dvě části a prát v pračce do 60°C.

Matrace DREAM ART BIO je vhodná na lamelové rošty pevné, polohovací nebo i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace je vysoká 20 cm. Doporučené nejvyšší dlouhodobé zatížení matrace je až 150 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKČÍ 1.5 a HARD/TUŽŠÍ 2.5 (stupnice: 1 - spíše měkčí, 2 - měkká, 3 - střední tuhost, 4 - tužší a 5 - tuhá matrace)
Nejvyšší doporučená nosnost matrace: až 150 kg
Sendvičové jádro matrace ze značkových pěn: 6 cm paměťová VISCO pěna a 7+7 cm přírodní pěny z výtažky ALOE VERA
Partnerská matrace: dvě strany matrace (ložné plochy) o jiné tuhosti
Výška matrace: cca 20 cm
Snímatelný exkluzivní potah pratelný do 60°C
Záruka: 24 měsíců dle zákona + 36 měsíců na jádro matrace (prodloužená záruka se řídí splněním Záručního plnění a návodu k použití).

Matrace v rozměru 90x200 cm jsou k dispozici v našem skladu na vyzkoušení a k okamžité koupi, adresa skladu: Žirovnická 1/2389, Praha 10 (viz. kontakty).

LEVITA je speciální moderní kolekce matrací určená pro zdravý spánek. Vývoj a výroba matrací splňují nejnáročnější a nejmodernější požadavky pro výsledný spánkový produkt. Matrace doporučujeme pro zákazníky, kteří hledají funkční a kvalitní výrobek.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou typické rozměry, napište požadovaný rozměr v cm do políčka "Rozměr na zakázku".

CENY ATYPU:
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev)
- Atypické matrace větší než 100x200 cm - (+10%) přirážka k nejbližšímu většímu rozměru.

Základní standardní rozměry matrace jsou pouze 90x200 a 80x200 cm u všech ostatních rozměrů si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částy na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Údaje pro platbu zálohy Vám zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou atypu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu