ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART BIO 20 1+1

 • Výrobce:
 • Tuhost 2.Měkká|3.Středně měkká
 • SLEVA 15 % 35 160
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 29 886 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 29 886 Kč
 • 14-21 dnů 29 886 Kč
 • 14-21 dnů 38 676 Kč
 • 14-21 dnů 28 128 Kč
 • 14-21 dnů 31 644 Kč
 • 14-21 dnů 35 160 Kč
 • 14-21 dnů 35 160 Kč
 • 14-21 dnů 38 676 Kč
 • Počet kusů

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART BIO 20 1+1

NEJLUXUSNĚJŠÍ MATRACE Z EXKLUZIVNÍ KOLEKCE LEVITA

SKVĚLÝ NÁKUP MATRACE ZA ZVÝHODNĚNOU CENU - SLEVA 15% (na standardní rozměry, časově omezená akce).

Matrace DREAM ART BIO 1+1 jsou špičkové, 20 cm vysoké na trhu ojedinělé matrace z limitované edice LEVITA. Jádro matrace je sendvičového typu složené ze třech typů exkluzivních značkových pěn, dvě pěny obsahují výtažky přírodních látek z ALOE VERA, díky této úpravě matrace likviduje roztoče a bakterie. Třetí paměťová VISCO pěna zajišťuje neuvěřitelný relaxační komfort. Tato matrace je určná aktivním lidem, kteří preferují zdravý životní styl zaměřený na zdravé spaní. Spánek na matraci je pro zdravého člověka hluboký a nerušený, navíc tělo se během spánku regeneruje a revitalizuje, což se pozitivně projeví při činnostech v každodenním pracovním shonu. Všechny použité pěny mají vysokou hustotu, díky které matrace zvládnou zatížení až 150 kg, zároveň se však jedná o oblíbené měkké matrace.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 2 z 6ti a HARD 3 z 6ti

Zákazníci oceňují:
+ Zvýhodněnou cenu 
+ Luxusní moderní vzhled a provedení matrace
+ Matrace je vhodná na polohovací a motorové rošty

+ Exkluzivní neopakovatelný měkký poleh, zaměřený na komfortní spánek
+ Nosnost matrace až 150 kg
+ Prodlouženou záruku na proležení jádra matrace až na 5 let

Matrace má velmi moderní vzhled docílený použitím speciálního odvětrávajícího potahu SILVER SLIM, který úzce obepíná matraci, je bez proševu a nechává během spánku pracovat jádro matrace se spícím tělem. Boky potahu a taky celá spodní strana potahu je z materiálu 3D ventilation, díky čemuž je jádro matrace výborně odvětrané. Úprava SILVER zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Snímatelný potah má díky stříbru antimikrobiální účinek, do pár hodin redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií na minimum, proto je potah vhodný i pro alergiky. Potah má ZIP po celém obvodu, takže potah lze rozdělit na dvě části a prát v pračce do 60°C.

Matrace DREAM ART BIO 1+1 jsou vhodné na lamelové rošty pevné, polohovací nebo i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace jsou vysoké 20 cm. Doporučené nejvyšší dlouhodobé zatížení matrací je až 150 kg.

DORUČENÍ MATRACÍ JE ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Zvýhodněná cena
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKKÁ 2 a HARD/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Nejvyšší doporučená nosnost matrace: až 150 kg
Sendvičové jádro matrace ze značkových pěn: 6 cm paměťová VISCO pěna a 7+7 cm přírodní pěny z výtažky ALOE VERA
Partnerská matrace: dvě strany matrace (ložné plochy) o jiné tuhosti
Výška matrace je cca až 20 cm
Snímatelný speciální potah SILVER SLIM se zipem okolo matrace (lze rozdělit na dvě samostatné půlky), pratelný do 60°C 
Záruka: 2 roky + 2 roky na proležení jádra matrace (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Doporučené uložení matrace: pevný, polohovací i motorový lamelový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby), pevný, polohovací i motorový laťový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby)
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená.

Matrace 1+1 jsou matrace, které se prodávají ve dvou variantách a to do rozměru 100x200 cm jako dvě matrace (dvě samostatné jádra matrace), nad rozměr 100x200 cm se ze "dvou" matrací stává jedna ve větším rozměru (dvě jádra se "spojí" a vytvoří matraci ve větším rozměru 120/140/160/180 a 200 cm). Proto v cenové tabulce je uvedený přesný počet matrací, které objednáváte.

LEVITA je speciální moderní kolekce matrací určená pro zdravý spánek. Vývoj a výroba matrací splňují nejnáročnější a nejmodernější požadavky pro výsledný spánkový produkt. Matrace doporučujeme pro zákazníky, kteří hledají velmi funkční a kvalitní výrobek vysoké jakosti.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Lešek Nowak Doporučuje produkt

Přehledné stránky, vše dostatečně vysvětleno, objednané matrace dovezla firemní doprava. Vše srozumitelné, popis matrace Dream Bio odpovídá realitě. Vskutku příjemná měkčí matrace a hlavně splnila očekávání. Jsem mile překvapený a takové služby a zboží rád doporučím.

 • Vše přehledně vysvětlené k mojí spokojenosti, matrace naplnila vložené očekávání. Dobrý a profesionální prodejce.
5
100 %
Janis D. Doporučuje produkt

Přesvědčilo mě lehnutí na matraci, okamžitě ucítíte, že matrace je měkčí, ale v matraci máte podporu. Potah je rovný, žádné profilování, takže pracuje jen jádro a tělu ležení dělá dobře. Nic netlačí, naopak vše se příjemně přizpůsobuje. Dokonalá matrace kvalitou lehnutí i spánku.

 • Je na ležení prostě jiná, lepší než ostatní. Velmi dobře se na ní leží a o to jde.
5
100 %
Jana Masná Doporučuje produkt

Po objednání matrací D.A.BIO nás telefonicky kontaktovali s termínem závozu, termín zhruba dodržený. Řidič ochotný dokonce nám i vše vysvětlil. Už první dojem byl pozitivním, protože matrace jsou zabalené v průhledném obalu a viděla jsem, že se jedná o hezké zpracování. Váha matrací naznačila i kvalitní jádro, měkkost byla znát okamžitě. Po rozbalení a uložení do postele teprve začínám matrace hodnotit, v posteli jsou matrace rovné, vše má takový moderní střih a po zalehnutí naprostá spokojenost. Už se těším na večer.

 • Matrace předčila očekávání, krásné a pohodlné pro tělo.
 • Asi cena, ale po zkušenostech si ráda připlatím, přece jen je budu používat denně.
5
100 %
Beny Doporučuje produkt

Nejdražší matrace v nabídce 1+1, ale taky nejlepší. Je to smutné, ale je to tak, za to nejlepší se prostě platí. Útěchou Vám může být, že ty matrace jsou famózní, okouzlující a nesmírně pohodlné. Ano, vyspání na matraci mě naučilo být pozitivní, mít rád sebe i okolí, jsem odpočatý a šťastný. Člověka dobrý spánek nabudí a najednou ze začne cítit výborně, vše okolo je najednou krásné a spokojené. Tohle jsou mé pocity s matrací Dream Bio, život je prostě neopakovatelný a spánek důležitý.

 • Nákupem matrací Bio změníš svůj stávající život, spánek tě nově nastartuje a ty budeš šťastný.
5
100 %
Mirek Machut Doporučuje produkt

Dream Art Bio jsou matrace snů!! Jádro matrace neskutečně pohodlné (nemá obdoby a přirovnal bych to k mnohem dražším typům), potah moderní a spánek jedním slovem LUXUS. Kdo hledá kvalitu, tak doporučuji.

 • Kvalita, kvalita a kvalita. Celkový pocit z matrace je dokonalý, pro polohovací rošty je tato matrace nejlepší.
5
100 %
Jan Bárta Doporučuje produkt

Máme luxusní čalouněnou postel do které nemohu dát "normální" matrace, protože máme vysoko rošt, proto potřebuji ostře řezanou a těžkou matraci. Škoda, že nelze vložit foto, protože vše dopadlo dobře a matrace skvěle vypadají a spí se na nic dobře. Vyzdvihuji měkkost lehu a potah, který opravdu kopíruje tvar jádra matrace.

 • Moderní vzhled matrace a ostrost jednotlivých stran.
 • Cena, ale podobná matrace na trhu není, tak není s čím srovnávat.
5
100 %
Martin HLOŽEK Doporučuje produkt

V Německu na výstavě jsem si oblíbil matraci, která není u nás bohužel k sehnání, tak jsem zkoušel nějaké napodobeniny a ty mě moc neoslovily. Až mě manželka vzala do skladu firmy Rosty.cz, kde nám kupovala postelové rošty a já jsem si "omylem" při zkoušce roštu lehnul na položenou matraci Dream art bio a už jsem se nechtěl zvednout. Přesná trefa! Tohle jsem přesně hledal, skutečně pohodlný příjemný poleh. Když jsem pánovi z prodejny vysvětloval co jsem hledal a nemohl najít, tak mě chápal, protože mi řekl, že se to těžko vysvětluje, protože lidi koukají na cenu a ještě moc nechápou, že rozdíl není pouze v ceně, ale i v použité kvalitě. Tato matrace je pro mě špička a minimálně Vám před nákupem matrace doporučuji si tuto matraci vyzkoušet, protože mě tato matrace naprosto uchvátila a přesvědčila.

 • Moderní světový výrobek srovnatelný s evropskou špičkou. Tato matrace by obstála i v Německu.
 • Asi pro spoustu lidí cena, ale je to relativní, protože já od té doby co spím na této matraci jsem tak nějak více v pohodě :-)

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu