ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART SOFT 17 1+1

 • Výrobce:
 • Tuhost 3.Středně měkká
 • SLEVA 10 % 19 760
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 17 784 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 17 784 Kč
 • 14-21 dnů 17 784 Kč
 • 14-21 dnů 21 736 Kč
 • 14-21 dnů 15 808 Kč
 • 14-21 dnů 17 784 Kč
 • 14-21 dnů 19 760 Kč
 • 14-21 dnů 19 760 Kč
 • 14-21 dnů 21 736 Kč
 • Počet kusů

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART SOFT 17 1+1

LUXUSNÍ MATRACE Z EXKLUZIVNÍ KOLEKCE LEVITA

SKVĚLÝ NÁKUP MATRACE ZA ZVÝHODNĚNOU CENU - SLEVA 10% (na standardní rozměry, časově omezená akce).

Matrace DREAM ART SOFT 1+1 jsou špičkové, 17 cm vysoké na trhu ojedinělé matrace z limitované edice LEVITA. Jádro matrace je monolit z exkluzivní značkové pěny. Obě ložné plochy jsou stejně měkké a jsou z vysokogramážní pohodlné změkčené pěny, vynikající neskutečně příjemným středním polehem. Právě spánek na změkčené matraci je hluboký a zdravý, málokterý materiál dokáže navodit podobnou spící atmosféru. Matrace je určená širokému spektru spáčů, kteří hledají opravdu kvalitní spánek a hlavně funkční a nezničitelnou matraci. Použitá pěna má vysokou hustotu, díky které matrace zvládnou zatížení až 150 kg, zároveň se však jedná o oblíbené středně měkké matrace.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 3 z 6ti

Zákazníci oceňují:
+ Zvýhodněnou cenu
+ Monolitické jádro matrace vhodné i na polohovací a motorové rošty
+ Luxusní moderní vzhled a provedení matrace
+ Exkluzivní neopakovatelný středně měkký poleh poskytující komfortní a zdravý spánek
+ Nosnost matrace až 150 kg
+ Prodlouženou záruku na proležení jádra matrace až na 5 let

Matrace má velmi moderní vzhled docílený použitím speciálního odvětrávajícího potahu SILVER SLIM, který úzce obepíná matraci, je bez proševu a nechává během spánku pracovat jádro matrace se spícím tělem. Boky potahu a taky celá spodní strana potahu je z materiálu 3D ventilation, díky čemuž je jádro matrace výborně odvětrané. Úprava SILVER zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Snímatelný potah má díky stříbru antimikrobiální účinek, do pár hodin redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií na minimum, proto je potah vhodný i pro alergiky. Potah má ZIP po celém obvodu, takže potah lze rozdělit na dvě části a prát v pračce do 60°C.

Matrace DREAM ART SOFT 1+1 jsou vhodné na lamelové rošty pevné, polohovací nebo i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace jsou vysoké 17 cm. Doporučené nejvyšší dlouhodobé zatížení matrací je až 150 kg.

DORUČENÍ MATRACÍ JE ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Zvýhodněná cena
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 a HARD/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Nejvyšší doporučená nosnost matrace: až 150 kg
Monolitické značkové jádro matrace: 17 cm vysokogramážní pěna
Výška matrace je cca až 17 cm
Snímatelný speciální potah SILVER SLIM se zipem okolo matrace (lze rozdělit na dvě samostatné půlky), pratelný do 60°C 
Záruka: 2 roky + 2 roky na proležení jádra matrace (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Doporučené uložení matrace: pevný, polohovací i motorový lamelový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby), pevný, polohovací i motorový laťový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby)
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená.

Matrace 1+1 jsou matrace, které se prodávají ve dvou variantách a to do rozměru 100x200 cm jako dvě matrace (dvě samostatné jádra matrace), nad rozměr 100x200 cm se ze "dvou" matrací stává jedna ve větším rozměru (dvě jádra se "spojí" a vytvoří matraci ve větším rozměru 120/140/160/180 a 200 cm). Proto v cenové tabulce je uvedený přesný počet matrací, které objednáváte.

LEVITA je speciální moderní kolekce matrací určená pro zdravý spánek. Vývoj a výroba matrací splňují nejnáročnější a nejmodernější požadavky pro výsledný spánkový produkt. Matrace doporučujeme pro zákazníky, kteří hledají velmi funkční a kvalitní výrobek vysoké jakosti.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Deny Doporučuje produkt

Matrace po objednání druhý den doma, matrace odpovídají popisu. Matrace patří mezi váhově těžší a na dotek jsou matrace opravdu husté, není to "nafouklá" pěna. Až první noc ukázala výhody matrace, oba jsme se vyspali do růžova, z těch starých matrací jsme byli asi hodně rozbití.

 • Nečekat a rovnou lehnout, teprve potom hodnotit. Matrace jsou špica!
 • Nemám co vytknout, protože cena daná a nic navíc jsme neplatili i doprava byla grátis!
5
100 %
3v5ti Doporučuje produkt

Po lehnutí na matraci máte pocit, že jste v obláčku, matrace je velmi měkounká, ale ne měkká. Je to takový zvláštní nepopsatelný pocit, tělu ta měkkost vyhovuje a řekla bych, že si i okamžitě zvyklo na ten příjemný pocit. Matrace má hezké tvary a potah patří do kategorie luxusu, je prostě jiný a takový zajímavý. S nákupem matrací Levita a typem SOFT jsme spokojení. Dokonce i manžel, který měl z měkké matrace obavy, tak ocenil, že ta měkkost je prostě jiná a i mu to vyhovuje. Matrace doporučuji lidem, kteří hledají příjemnou měkkou matraci.

 • Prodejce je solidní, informace o matracích dostatečné, dodání rychlé (matrace byly skladem) a výsledný dojem z nákupu v nás vyvolal pocit spokojenosti.
 • Zde mě nic nenapadá napsat :-)
5
100 %
Ing. Martin Procházka Doporučuje produkt

Byl jsem už rozlámaný z tvrdé čalouněné postele, proto jsem se rozhodnul koupit vše nové. Největší otazník (?) byly matrace, tomu jsem věnoval opravdu hodně času, po zkušenostech jsem vyřadil, vše "levné" až mě oslovili matrace LEVITA. Navštívil jsem prodejní sklad a říkal jsem si o nic nejde, kupovat nic nemusím. Pán, který se mě ujal velký profík, jednoduše a vtipně mi odpovídal na mé dotazy, vše mi velmi odborně a při tom jednoduše vysvětlil. O matracích mi řekl asi vše, mezitím mě na matraci Dream Art Soft položil a dále vyprávěl. Zkrátím to, odešel jsem s matracemi, motorovými rošty a úžasnou čalouněnou posteli a vše v ceně, na který jsem měl pomyslný budget. Třešničkou bylo, že mi vše dovezou a za drobný poplatek i smontují. Po dlouhé době se mi stalo, že jsem odcházel z prodejny s úsměvem a pocitem, že někdo má svou práci rád. Držím palce a přeji Vám hodně úspěchu.

 • Skončil jsem v náručí profesionálů, kteří své práci nejen rozumí, ale mají ji i rádi. Byl jsem velmi spokojený a znovu bych se na prodejce obrátil.
5
100 %
Bendy Doporučuje produkt

Pěju jen chválu, dražší, ale stojí za to. Mám novou čalouněnou postel s motorovými rošty a ty matrace jsou perfektní, měkoučké spaní a velice dobře polohují. Chválím kudy chodím.

 • Matrace Dream Art Soft jsou prostě špica. Jsou pohledově nádherné, měkčí spaní a perfektní polohování.
 • Asi jen cena, ale jakmile lehnete, zapomenete a začnete si to užívat.
5
100 %
Irena Doporučuje produkt

Skvělé matrace, výborně se nám na nich spí. Opravdu doporučuji. Nechali jsme si poradit na prodejně a taky jsme si je tam vyzkoušeli. Jsme velice spokojeni.

 • Velká sleva Kvalitní a příjemné matrace

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu