ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART HARD 17 1+1

 • Výrobce:
 • Tuhost 5.Tuhá|6.Velmi tuhá
 • SLEVA 10 % 23 160
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 20 844 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • SKLADEM 20 844 Kč
 • 14-21 dnů 20 844 Kč
 • 14-21 dnů 25 476 Kč
 • 14-21 dnů 18 528 Kč
 • 14-21 dnů 20 844 Kč
 • 14-21 dnů 23 160 Kč
 • 14-21 dnů 23 160 Kč
 • 14-21 dnů 25 476 Kč
 • Počet kusů

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART HARD 17 1+1

LUXUSNÍ TVRDŠÍ MATRACE Z EXKLUZIVNÍ KOLEKCE LEVITA

SKVĚLÝ NÁKUP MATRACE ZA ZVÝHODNĚNOU CENU - SLEVA 10% (na standardní rozměry, časově omezená akce).

Jádro matrace je sendvičového typu složené ze dvou typů exkluzivních značkových pěn. První ložná plocha je z vysokogramážní pohodlné změkčené pěny, která vyniká neskutečně příjemným, ale pocitově tvrdším polehem. Druhá značková pěna vyniká tvrdostí polehu, ale přitom se ortopedicky ložná plocha přízpůsobuje zátěží těla a opět se jedná o příjemnou tuhost. Tímto materiálovým rozdílem jsme docílili opravdu kvalitní pocitově tvrdou matraci s prvky elasticity. Takový rozdíl ocení zákazníci, kteří potřebují např. díky silovému cvičení, aktivnímu sportu nebo námáhavé zátěží mít k použití i tvrdší poleh. Všechny použité pěny mají vysokou hustotu, díky které matrace zvládne zatížení až 150 kg, zároveň se však jedná o oblíbenou matraci, která nabízí ložné rozdíly.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 5 z 6ti a HARD 6 z 6ti

Zákazníci oceňují:
+ Luxusní moderní vzhled a provedení matrace
+ Matrace je vhodná pod zátěží na polohovací a motorové rošty

+ Tvrdost, ale elasticitu ložných ploch!!
+ Nosnost matrace až 150 kg
+ Prodlouženou záruku na proležení jádra matrace až na 5 let

Matrace má velmi moderní vzhled docílený použitím speciálního odvětrávajícího potahu SILVER SLIM, který úzce obepíná matraci, je bez proševu a nechává během spánku pracovat jádro matrace se spícím tělem. Boky potahu a taky celá spodní strana potahu je z materiálu 3D ventilation, díky čemuž je jádro matrace výborně odvětrané. Úprava SILVER zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Snímatelný potah má díky stříbru antimikrobiální účinek, do pár hodin redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií na minimum, proto je potah vhodný i pro alergiky. Potah má ZIP po celém obvodu, takže potah lze rozdělit na dvě části a prát v pračce do 60°C.

Matrace DREAM ART HARD 1+1 jsou vhodné na lamelové rošty pevné, polohovací nebo i motorové rošty (matrace kopírují polohovací rošt pod zátěží). Matrace jsou vysoké 17 cm. Doporučené nejvyšší dlouhodobé zatížení matrací je až 150 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Zvýhodněná cena
Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/TUHÁ 5 a HARD/VELMI TUHÁ 6 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Nejvyšší doporučená nosnost matrace: až 150 kg
Sendvičové jádro matrace ze značkových pěn: 8 cm HARD pěna a 9 cm vysokogramážní pěna
Partnerská matrace: dvě strany matrace (ložné plochy) o jiné tuhosti
Výška matrace je cca až 17 cm
Snímatelný speciální potah SILVER SLIM se zipem okolo matrace (lze rozdělit na dvě samostatné půlky), pratelný do 60°C 
Záruka: 2 roky + 2 roky na proležení jádra matrace (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Doporučené uložení matrace: pevný, polohovací i motorový lamelový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby), pevný, polohovací i motorový laťový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby)
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená.

Matrace 1+1 jsou matrace, které se prodávají ve dvou variantách a to do rozměru 100x200 cm jako dvě matrace (dvě samostatné jádra matrace), nad rozměr 100x200 cm se ze "dvou" matrací stává jedna ve větším rozměru (dvě jádra se "spojí" a vytvoří matraci ve větším rozměru 120/140/160/180 a 200 cm). Proto v cenové tabulce je uvedený přesný počet matrací, které objednáváte.

LEVITA je speciální moderní kolekce matrací určená pro zdravý spánek. Vývoj a výroba matrací splňují nejnáročnější a nejmodernější požadavky pro výsledný spánkový produkt. Matrace doporučujeme pro zákazníky, kteří hledají velmi funkční a kvalitní výrobek vysoké jakosti.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód


Uživatelské recenze

5
100 %
Květka Doporučuje produkt

Manžel cca 110 kg, já 70 kg. Já mám radši měkčí matraci, on tvrdou. Najít něco co by nám vyhovovalo byl problém, protože mě vždy vyhovoval jiný typ a nechtěla jsem mít v posteli dvě různé matrace. Řešení s Dream Art Hard, my přišlo zprvu divné, ale opravdu je to funkční. Já spím v měkkém a manžel je spokojený s tou tvrdosti.

 • Jsem velice spokojená a hlavně jsem to vyřešila tak, jak jsem chtěla. Děkuji.
 • Matrace má potah, který nelze otočit, takže rozepnout, otočit jádro matrace a zapnout. Je to drobnost, ale píšu to tady, i když to moc mínus není.
5
100 %
PETRA Doporučuje produkt

Manžel chtěl tuhou matraci já měkkou u normálních dostupných matrací není takový rozdíl tuhosti ložných ploch. Tato matrace to umí, z jedné strany je tuhá a z druhé měkkoučká. Nic podobného jsem nikde nenašla. Potah je samostatná kapitola, neboť tak moderní potah jsem ještě na matraci neviděla.

 • Velmi rozdílné ložné plochy, každému vyhovuje ta svá :-)

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu