ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART BIO 20

 • Výrobce:
 • Tuhost 2.Měkká|3.Středně měkká
 • SLEVA 10 % 17 580
 • Vaše cena od: (vč. DPH) 15 822 Kč
 • Rozměr Dodání Cena vč. DPH
 • 14-21 dnů 15 822 Kč
 • 14-21 dnů 15 822 Kč
 • 14-21 dnů 19 338 Kč
 • 14-21 dnů 28 128 Kč
 • 14-21 dnů 31 644 Kč
 • 14-21 dnů 35 160 Kč
 • 14-21 dnů 35 160 Kč
 • 14-21 dnů 38 676 Kč
 • cm 19 338 Kč
 • Počet kusů

LUXUSNÍ MATRACE DREAM ART BIO 20

NEJLUXUSNĚJŠÍ MATRACE Z EXKLUZIVNÍ KOLEKCE LEVITA

NYNÍ SLEVA 10% (na standardní rozměry, časově omezená akce)

Matrace DREAM ART BIO je špičková, 20 cm vysoká na trhu ojedinělá matrace z limitované edice LEVITA. Jádro matrace je sendvičového typu složené ze třech typů exkluzivních značkových pěn, dvě pěny obsahují výtažky přírodních látek z ALOE VERA, díky této úpravě matrace likviduje roztoče a bakterie. Třetí paměťová VISCO pěna zajišťuje neuvěřitelný relaxační komfort. Tato matrace je určná aktivním lidem, kteří preferují zdravý životní styl zaměřený na zdravé spaní. Spánek na matraci je pro zdravého člověka hluboký a nerušený, navíc tělo se během spánku regeneruje a revitalizuje, což se pozitivně projeví při činnostech v každodenním pracovním shonu. Všechny použité pěny mají vysokou hustotu, díky které matrace zvládne zatížení až 150 kg, zároveň se však jedná o oblíbenou měkkou matraci.

Tuhost ložných ploch matrace: SOFT 2 z 6ti a HARD 3 z 6ti

Zákazníci oceňují:
+ Luxusní moderní vzhled a provedení matrace
+ Matrace je vhodná na polohovací a motorové rošty

+ Exkluzivní neopakovatelný měkký poleh, zaměřený na komfortní spánek
+ Nosnost matrace až 150 kg
+ Prodlouženou záruku na proležení jádra matrace až na 5 let

Matrace má velmi moderní vzhled docílený použitím speciálního odvětrávajícího potahu SILVER SLIM, který úzce obepíná matraci, je bez proševu a nechává během spánku pracovat jádro matrace se spícím tělem. Boky potahu a taky celá spodní strana potahu je z materiálu 3D ventilation, díky čemuž je jádro matrace výborně odvětrané. Úprava SILVER zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Snímatelný potah má díky stříbru antimikrobiální účinek, do pár hodin redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií na minimum, proto je potah vhodný i pro alergiky. Potah má ZIP po celém obvodu, takže potah lze rozdělit na dvě části a prát v pračce do 60°C.

Matrace DREAM ART BIO je vhodná na lamelové rošty pevné, polohovací nebo i motorové rošty (matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží). Matrace je vysoká 20 cm. Doporučené nejvyšší dlouhodobé zatížení matrace je až 150 kg.

DORUČENÍ MATRACE JE ZDARMA PO CELÉ ČR (žádné další náklady).

Pocitová tuhost jádra matrace: SOFT/MĚKKÁ 2 a HARD/STŘEDNĚ MĚKKÁ 3 (stupnice: 1 - Velmi měkká, 2 - Měkká, 3 - Středně měkká, 4 - Středně tuhá, 5 - Tuhá a 6 - Velmi tuhá)
Nejvyšší doporučená nosnost matrace: až 150 kg
Sendvičové jádro matrace ze značkových pěn: 6 cm paměťová VISCO pěna a 7+7 cm přírodní pěny z výtažky ALOE VERA
Partnerská matrace: dvě strany matrace (ložné plochy) o jiné tuhosti
Výška matrace je cca až 20 cm
Snímatelný speciální potah SILVER SLIM se zipem okolo matrace (lze rozdělit na dvě samostatné půlky), pratelný do 60°C 
Záruka: 2 roky + 2 roky na proležení jádra matrace (dle splnění záručního plnění a návodu k použití)
Doporučené uložení matrace: pevný, polohovací i motorový lamelový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby), pevný, polohovací i motorový laťový rošt (polohování pod zátěží ležící osoby)
Balení produktu: v celku ve vybraném rozměru, pevný igelit, matrace není vakuově balená.

LEVITA je speciální moderní kolekce matrací určená pro zdravý spánek. Vývoj a výroba matrací splňují nejnáročnější a nejmodernější požadavky pro výsledný spánkový produkt. Matrace doporučujeme pro zákazníky, kteří hledají velmi funkční a kvalitní výrobek vysoké jakosti.

Matrace lze vyrobit na zakázku v atypických rozměrech. Pokud potřebujete matrace vyrobit v jiném rozměru než jsou uvedené rozměry, napište požadovaný rozměr v cenové tabulce (úplně dole) v celých centimetrech do políčka “ATYP do 100x200cm".

CENY ATYPU: 
- Do rozměru 100x200 cm se cena navyšuje o 10 % oproti standardní ceně matrace (bez slev). 
- Prodloužené délky 210 a 220 cm - cena se navyšuje u rozměru 210 cm o 10%, u 220 cm o 20 % oproti standardní ceně matrace (bez slev).
- Atypické matrace větší než 100x200 cm -  je přirážka +10% k ceně nejbližšího většího rozměru (bez slev).

Základní standardní rozměr matrace je pouze 90x200 cm nebo u matrace označených "SKLADEM" u všech ostatních rozměrů (ATYPů) nebo matrace s uvedenou dobou výroby si vyhrazujeme možnost požadavku na zálohu nebo platbu předem. Teprve až po připsání požadované částky na náš účet jde zboží do výroby.

U výroby na zakázku (ATYPu) budeme vždy požadovat zálohu nebo platbu předem. Buď objednávku zaplatíte rovnou (např. platební bránou) nebo vám údaje pro platbu zálohy zašleme e-mailem spolu s výslednou cenou ATYPu. Po Vašem odsouhlasení ceny, ověření požadovaných rozměrů a zaplacení zálohy bude objednávka závazná a poslána do výroby. 

Doporučení, jak správně měřit rozměr matrace? Vždy se měří prostor, kam matraci potřebujete vložit, tzn. vnitřní rozměr lůžka (např. od vnitřní bočnice k vnitřní bočnici a od vnitřního vrchního čela ke vnitřnímu spodnímu čelu a to vždy minimálně na dvou místech). Výsledné rozměry jsou vždy na zodpovědnosti zákazníka, proto opravdu dobře měřte, atypické rozměry nelze reklamovat ani vrátit. Nejste si měřením jisti? Nevadí, kontaktujte nás telefonicky, e-mailem a my Vám poradíme.

Doposud k produktu nikdo žádný komentář nenapsal. Buďte první.

Zde můžete napsat svůj komentář k výrobku

 • Opište tento kontrolní kód

Zvětšit obrázekZvětšit obrázek


Uživatelské recenze

5
100 %
Petr Hejl Doporučuje produkt

Na první poležení asi ta nejlepší matrace, na které jsem kdy ležel. Výjimečně příjemně měkká, ale při tom zůstává velmi pohodlná. Tvary jsou ostré a vypadá velmi moderně, navíc exkluzivitu podtrhuje velmi krásný potah.

 • Nejpohodlnější matrace na které jsem kdy ležel.
5
100 %
Mr.Pé Doporučuje produkt

Nejpohodlnější matrace na kterou jsem si kdy lehnul, jednoduše řečeno: "Láska na první poleh". Vše je perfektní, je velmi příjemná, vše se propadá jak má a přitom cítíte oporu, je to úžasné. Potah moderní, pevný a při tom vypadá, že hodně vydrží. Jedná se o výjimečný a cenově dostupný luxus.

 • Maximální spokojenost s matrací. Spánek na ní nepopsatelný, jsem velice, ale velice spokojený.
 • Proč jsem si ji nepořídil již dříve! Jako vím proč, chtěl jsem šetřit...

Vložit recenzi

Napište klady a zápory, každý bod na jeden řádek. Nechte prázdné, pokud Vás nic nenapadá.Celkové hodnocení:

Opište tento kontrolní kód

Ekvivalentní výrobky k produktu