ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LÁZNĚ SLATINICE

Mezi naše významné spokojené zákazníky patří i Lázně Slatinice, které jsou zaměřeny  na léčení:

- Pohybového ústrojí 

- Bolesti zad, páteře a kloubů 

- Pooperační stavy 

- Poúrazové stavy 

- Artrózu 

- Asteoporózu 

Léčebné lázně Slatinice nabízí také relaxační pobyty. Velkou předností lázní je přírodní pramen středně mineralizované vody s obsahem sirovodíku blahodárně působícím na kloubní chrupavku. Zákazníci lázní během pobytu na posteli ocení komfortní motorové rošty, které mají samostatné polohování hlavy a samostatné polohování nohou jednoduchým ovladačem. Nabídku motorových roštů naleznete v oddělení ROŠTY / kategorie "MOTOROVÉ ROŠTY". 

Pokoje jsou velmi nadstandardně vybavené k maximální spokojenosti jejich uživatelů.

Všem zákazníkům lázní přejeme brzké uzdravení a managamentu lázní mnoho úspěchů.

Kontakt na lázně Slatinice: 

Tel. ústředna: 585 944 599 

Web: www.lazneslatinice.cz

 
« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.