ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

LÁZNĚ SLATINICE

Mezi naše významné spokojené zákazníky patří i Lázně Slatinice, které jsou zaměřeny  na léčení:

- Pohybového ústrojí 

- Bolesti zad, páteře a kloubů 

- Pooperační stavy 

- Poúrazové stavy 

- Artrózu 

- Asteoporózu 

Léčebné lázně Slatinice nabízí také relaxační pobyty. Velkou předností lázní je přírodní pramen středně mineralizované vody s obsahem sirovodíku blahodárně působícím na kloubní chrupavku. Zákazníci lázní během pobytu na posteli ocení komfortní motorové rošty, které mají samostatné polohování hlavy a samostatné polohování nohou jednoduchým ovladačem. Nabídku motorových roštů naleznete v oddělení ROŠTY / kategorie "MOTOROVÉ ROŠTY". 

Pokoje jsou velmi nadstandardně vybavené k maximální spokojenosti jejich uživatelů.

Všem zákazníkům lázní přejeme brzké uzdravení a managamentu lázní mnoho úspěchů.

Kontakt na lázně Slatinice: 

Tel. ústředna: 585 944 599 

Web: www.lazneslatinice.cz

 
« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.