ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

PLATBA PŘES mPeníze SLEVA 2%

Ve spolupráci s firmou Mbank www.Mbank.cz jsme připravili akci pro podporu platby přes mPeníze www.mPenize.cz 

Pokud již máte zřízený účet u Mbank můžete velmi pohodlně nakupovat v našem e-shopu Rošty.cz www.Rosty.cz, nejenom že velice jednoduše provedete platbu, ale ještě získáte 2% slevu na celkový nákup. Tato akce s Mbank trvá do odvolání.

Důležité upozornění: Sleva 2% se automaticky nastaví pouze při okamžité platbě po přesměrování z pokladny Rosty.cz na Mbank, pokud z nějakého důvodu sleva nebude automaticky připsána nebo bude platba provedena později, musí se sleva v systému nastavit ručně a o výsledné částce k zaplacení budete informováni e-mailem.

Hezký nákup Vám přeje

Rošty.cz


« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.