ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

PLATBA PŘES mPeníze SLEVA 2%

Ve spolupráci s firmou Mbank www.Mbank.cz jsme připravili akci pro podporu platby přes mPeníze www.mPenize.cz 

Pokud již máte zřízený účet u Mbank můžete velmi pohodlně nakupovat v našem e-shopu Rošty.cz www.Rosty.cz, nejenom že velice jednoduše provedete platbu, ale ještě získáte 2% slevu na celkový nákup. Tato akce s Mbank trvá do odvolání.

Důležité upozornění: Sleva 2% se automaticky nastaví pouze při okamžité platbě po přesměrování z pokladny Rosty.cz na Mbank, pokud z nějakého důvodu sleva nebude automaticky připsána nebo bude platba provedena později, musí se sleva v systému nastavit ručně a o výsledné částce k zaplacení budete informováni e-mailem.

Hezký nákup Vám přeje

Rošty.cz


« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.