ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Postel pro Sama

Sdružení DebRA ČR zapojuje lidi se vzácnou vrozenou vadou kůže epidermolysis bullosa do aktivního a plnohodnotného života.  

Epidermolysis bullosa congenita (EB) – puchýřnaté genetické onemocnění kůže, EB je velice vzácné genetické onemocnění, kterým trpí v Evropě cca 30 000 pacientů, v ČR pak kolem 120 lidí. S EB se člověk narodí, a protože se jedná o genetickou vadu (způsobenou mutací asi 13 genů), není možné v současné době EB úspěšně léčit. Uplatňují se proto různé ošetřovací metody a techniky, které mají význam preventivní i terapeutický.

 Více informací na www.DebRA.cz

Rosty.cz přispělo “pouze“ malému Samovi na nové spaní a odměnou pro nás byla spokojenost Samuela i jeho rodiny. Touto formou chceme popřát Samuelovi, aby zdravotně na tom byl jenom líp a zároveň poděkovat týmu DebRA ČR, kteří nás o této možnosti podpory informovali.  

Pokud i Vy budete chtít přispět alespoň malou částkou na dobrou věc, tak zde přikládáme číslo účtu:

Příspěvek prosím pošlete na účet č.: 2039957319/0800

Variabilní symbol DebRA ČR: 266669

Děkujeme
« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.