ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Postel pro Sama

Sdružení DebRA ČR zapojuje lidi se vzácnou vrozenou vadou kůže epidermolysis bullosa do aktivního a plnohodnotného života.  

Epidermolysis bullosa congenita (EB) – puchýřnaté genetické onemocnění kůže, EB je velice vzácné genetické onemocnění, kterým trpí v Evropě cca 30 000 pacientů, v ČR pak kolem 120 lidí. S EB se člověk narodí, a protože se jedná o genetickou vadu (způsobenou mutací asi 13 genů), není možné v současné době EB úspěšně léčit. Uplatňují se proto různé ošetřovací metody a techniky, které mají význam preventivní i terapeutický.

 Více informací na www.DebRA.cz

Rosty.cz přispělo “pouze“ malému Samovi na nové spaní a odměnou pro nás byla spokojenost Samuela i jeho rodiny. Touto formou chceme popřát Samuelovi, aby zdravotně na tom byl jenom líp a zároveň poděkovat týmu DebRA ČR, kteří nás o této možnosti podpory informovali.  

Pokud i Vy budete chtít přispět alespoň malou částkou na dobrou věc, tak zde přikládáme číslo účtu:

Příspěvek prosím pošlete na účet č.: 2039957319/0800

Variabilní symbol DebRA ČR: 266669

Děkujeme
« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.