ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Postel pro Sama

Sdružení DebRA ČR zapojuje lidi se vzácnou vrozenou vadou kůže epidermolysis bullosa do aktivního a plnohodnotného života.  

Epidermolysis bullosa congenita (EB) – puchýřnaté genetické onemocnění kůže, EB je velice vzácné genetické onemocnění, kterým trpí v Evropě cca 30 000 pacientů, v ČR pak kolem 120 lidí. S EB se člověk narodí, a protože se jedná o genetickou vadu (způsobenou mutací asi 13 genů), není možné v současné době EB úspěšně léčit. Uplatňují se proto různé ošetřovací metody a techniky, které mají význam preventivní i terapeutický.

 Více informací na www.DebRA.cz

Rosty.cz přispělo “pouze“ malému Samovi na nové spaní a odměnou pro nás byla spokojenost Samuela i jeho rodiny. Touto formou chceme popřát Samuelovi, aby zdravotně na tom byl jenom líp a zároveň poděkovat týmu DebRA ČR, kteří nás o této možnosti podpory informovali.  

Pokud i Vy budete chtít přispět alespoň malou částkou na dobrou věc, tak zde přikládáme číslo účtu:

Příspěvek prosím pošlete na účet č.: 2039957319/0800

Variabilní symbol DebRA ČR: 266669

Děkujeme




« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.