ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Hypoalergenní potah GREENFIRST®

Hypoalergenní potah GREENFIRST® 

Každým dnem jsou výrobci podrobeni tlaku na výrobky, které musí být maximálně ohleduplné k naší planetě. Proto spotřebitel v dnešní době žádá výrobky, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zároveň k jeho zdraví a vitalitě.

GREENFIRST® je unikátní přírodní relaxační ošetření, směs esenciálních olejů citrónů, Eucalyptu a levandule pro všechny textilie. GREENFIRST® je unikátní v efektivním boji proti škůdcům. Jedná se o přírodní chemii, která svým složením zabraňuje výskytu roztočům a napomáhá i v odpuzování komárů. GREENFIRST®  je výsledkem systematického vývoje, kontroly jakosti a kvality s důrazem na životní prostředí,  GREENFIRST®  zvyšuje funkčnost mnoha textilním výrobkům. GREENFIRST®  jsou účinné látky přírodního charakteru bez použití škodlivých chemikálií, které splňují vysoké požadavky Oeko-Tex® Standard 100 a výrobky s označením GREENFIRST®  jsou vynikající volbou i pro děti.  

Oeko-Tex® je mezinárodní asociace nezávislých institutů, které kontrolují škodlivé látky podle stanovených kritérií pro textilní výrobky zaměřené na dokonalé zdraví. Pro spotřebitele je Oeko-Tex® zárukou bezpečnosti, ekologičnosti a dobrou oporou pro rozhodování při své koupi.

GREENFIRST® je přírodní biocid, nedráždí je hypoalergenní, aktivní složky jsou přírodního charakteru dobře známé pro své repelentní, antiseptické, stimulující a osvěžující vlastnosti.

Provedení potahu GREENFIRST® je v moderním designu se zipem po celém obvodu, látka potahu je prošitá nealergenním polyesterovým rounem s termoizolačními vlastnotmi o gramáži 300g/m2 . Potah  je snímatelný na dvě části, což každá hospodyňka při praní ocení a potah  lze prát na 60°C (bavlna), to zajišťuje vynikající hygienu lůžka.« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.