ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

MATRACE ANDRÉ RENAULT

Matrace André Renault bezkonkurenční francouzský luxus

Nyní exklusivně v ČR pouze omezená luxusní kolekce a pouze k dostání u nás!! Matrace André Renault jsou vyjímečné luxusní matrace a nyní jsou pro Vás na dosah.

 
Chcete oživit svou postel něčím skutečně luxusním? Pak rozhodně vsaďte na francouzskou značku André Renault. Kdo už by měl ložnici lépe rozumět než Francouzi? Matrace této značky jsou vyrobené na základě výsledků nejnovějších jak ergonomických studií, tak i materiálů. Každá matrace zohledňuje vysoká měřítka komfortu, funkčnost, spolehlivost a ochranu zdraví.
 
Společnost André Renault již více než 30 let nabízí vysoce komfortní lůžkoviny, vyráběné nejnáročnější technologií certifikovanou podle ISO 9001 a testovány
dle CTBA. Můžeme zaručit, že když jednou vyzkoušíte produkty André Renault nebudete toužit po ničem jiném.
 
7–zónové matrace jsou vyráběny dle nejnovějších technologií. Mají odstupňovanou tuhost, která je přizpůsobená tlaku vyvíjenému různými částmi těla. A tak díky buněčné „mnohovrstvé“ struktuře nabízejí postupnou podporu těla. 7 zón je rozdělených následovně:
1. vyvážená zóna šíje je vyrobena ze středně tvrdého materiálu,
2. zóna ramen je odlehčená z měkkého materiálu,
3. podepřená zóna zad ze středně tvrdého materiálu,
4. vyztužená zóna kyčlí z tvrdého materiálu,
5. odlehčená zóna dolních končetin ze středně tvrdého materiálu,
6. část na lýtka
7. podpora chodidel kvůli správné cirkulaci krve ze středně tvrdého materiálu.
 
Základní materiály čerpají přímo z přírody. Elastorem® Soja je pružný materiál vysoké hustoty, který tlumí tlakové body, přičemž zároveň podepírá páteř. Vyrobený ze 100% recyklovatelných přírodních sojových vláken, nabízí nekonečnou hebkost a má vynikající termoregulační vlastnosti. Přirozeně pružný a poddajný Latex má měkký povrch a pevnou oporu do hloubky. Četné otvory zaručí komfort a výborné odvětrání. Eole Air® Soja díky svému složení rovněž nabízí přirozené a systematické odvětrávaní, které vede k pocitu svěžesti a chrání zdraví. Je vyrobený ze 100% recyklovatelných přírodních sojových vláken nabízí nekonečnou hebkost a má vynikající termoregulační vlastnosti.
 
 
Vzhledem k tomu, že matrace André Renault jsou tím nejluxusnějším zbožím na trhu, zajisté uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Matrace Dreams
Matrace Dreams
Matrace Référence3
Matrace Référence3
Matrace Référence
Matrace Référence

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.