ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Novinky pro rok 2023

Vážení zákazníci,

v létě vždy připravujeme nabídku pro druhou polovinu roku a proto jsme se nově rozhodli, že vám uděláme radost a to hned 3x.

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích.

Za druhé: Do nabídky jsme zařadili nové typy matrací, které vynikají svým kvalitním jádrem. Pod naší značkou SOFATEX si můžete dopřát opravdu velmi kvalitní matrace, které vám budou dobře sloužit řadu let a navíc vašemu tělu dopřejí zasloužený odpočinek. Pozornost jsme věnovali opravdu pohodlí, takže veškeré novinky se vyznačují příjemnou tuhostí se zaměřením na regeneraci těla během spánku.

Za třetí: Víme, že situace na trhu je taková jaká je, lidé chtějí šetřit a taky šetří, proto jsme se rozhodli, že se více soustředíme na výprodeje zboží. V tuto chvíli budeme nabízet zboží z expedice, z expozice nebo zboží, které bylo již rozbalené za velmi zajímavé ceny. Zde by si měli přijít na své i velmi spořivý zákazníci. Pouze upozorňujeme, že zboží ve výprodeji bude opravdu v omezeném množství, takže bude platit: Kdo dříve příjde a nakoupí, ten ..... (však víte).

Stále na sobě pracujeme a stále je na prvním místě zákazník, kterému se snažíme maximálně vyhovět a to nabídkou, servisem, službami, výrobou na zakázku a hlavně osobním přístupem. Své práci rozumíme a umíme fundovaně poradit. Pokud potřebujete radu nebo máte připomínku, volejte na číslo 605 900 100 a my se vám věnovat určitě budeme.

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.