ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zdravotní matrace Prima Latex

Vážení zákaznící,

dnešní doba je velmi uspěchaná a rychlá, než se nadějete je tady konec dne a jde se spát. Po celodenním shonu se těšíte do postele, jste unavení, tělo si říká o odpočinek a ono nic, nejde usnout. Člověk si řekne, co mi chybí? Sklenice vína? Láhev piva? Sex? Nebo snad už jsem v takovém stavu a stáří, že jen tak neusnu? Najednou máte v hlavě spoustu otázek a žádné odpovědi. Ale zamysleli jste se někdy, že to není ve Vás, jak se říká v hlavě, ale že to je tím, že se jen tělo snaží bránit tomu, že si opět lehnete na tvrdé nebo proležené matrace a že se tělo jen tomu spánku brání, aby nemuselo absolvovat noční muka. Tomu je konec! Máme řešení.

V naší kolekci nově naleznete matrace Prima Latex v různých výškách, protože jsme zákaznicky orientovaní, připravili jsme pro vás i ekonomicky výhodné sety 1+1 matrace za zvýhodněné ceny. A proč zrovna matrace Prima Latex by vás měly oslovit? Odpověď je jednoduchá, protože jsou opravdu TOP! Na výrobu jsme použili ty nejmodernější materiály, ale zároveň jsme se drželi toho, aby cena byla stále dostupná. Použili jsme kombinaci toho nejlepšího na trhu, novou HR pěnu a velmi oblíbené latexové desky, které jsme propojili tak, aby vznikla velmi pohodlná měkká matrace, na kterou se budete těšit. Budete chtít na ní strávit veškerý čas, ráno si budete chtít přispat, večer odmítnete koukat na seriály a odpoledne, když budete mít poradu, budete myslet jen na svou novou matraci.

V nabídce naleznete matrace Prima Latex 13, matrace Prima Latex 15 a matrace Prima Latex 17

Matrace Prima Latex je tady, přijďte si ji vyzkoušet do našeho prodejního skladu nebo objednávejte přes e-shop, protože vám to urychlí změnit váš spánek co nejdříve. Vaše Rosty.cz

Matrace Prima Latex 13Prima Latex 15Prima Latex 17

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.