ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko. Postel je dodávána včetně roštu, zvolit můžete buď laťový nebo lamelový rošt. 

Lamelový rošt má speciálně upravené lamely, které jsou potaženy ochrannou folií. Foliované lamely zajišťují perfektní klouzání matrace po roštu při manipulaci - rozložení a složení lůžka. 

Laťový rošt je z přírodního bukového dřeva a svou konstrukcí je bytelnější, hodí se především při primárním využívání postele jako pohovky. 

Rozměry ve složeném stavu 200x80cm nebo 200x90cm, v rozloženém stavu 200*150 cm a 200 *170 cm. Postel je vyrobena z lamina, vybírat můžete 5 barevných odstínů.

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.