ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko. Postel je dodávána včetně roštu, zvolit můžete buď laťový nebo lamelový rošt. 

Lamelový rošt má speciálně upravené lamely, které jsou potaženy ochrannou folií. Foliované lamely zajišťují perfektní klouzání matrace po roštu při manipulaci - rozložení a složení lůžka. 

Laťový rošt je z přírodního bukového dřeva a svou konstrukcí je bytelnější, hodí se především při primárním využívání postele jako pohovky. 

Rozměry ve složeném stavu 200x80cm nebo 200x90cm, v rozloženém stavu 200*150 cm a 200 *170 cm. Postel je vyrobena z lamina, vybírat můžete 5 barevných odstínů.

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.