ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dřevěná postel Lavana

Masivní postel Lavana z kvalitního bukového dřeva si zamilujete. Robustnost a mohutné čelo vás nadchnou svou pevností a bytelností. Postel české výroby působí čistě přírodním, masivním dojmem.

Všechny exponované hrany jsou zakulacené. Vyšší, mírně zešikmené čelo je pohodlné a příjemné při čtení v posteli. Zdvojené přední nohy zaručí vysokou stabilitu a bytelnost lůžka.

Bočnice mají tloušťku 2,5 cm. Čelo u hlavy má tloušťku 4 a 2 cm. Čelo u nohou je vyrobeno z materiálu o síle 2, 3 a 4 cm. Kování lze nastavit do čtyř různých pozic a umístit tak rošt až do výšky 35 cm od podlahy.

Typickým rysem napojované spárovky (cink) jsou krátké lamely, které vytvářejí parketový vzor s rozmanitou barevností dřeva.

Veškeré detaily postele naleznete zde: Postel Lavana

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.