ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Laťové rošty BETA

Vážení zákazníci,

jak již jste zvyklý, tak na podzim představujeme novinky v našem e-shopu, letošní rok je ve znamení spánku, proto jsme vyšlyšeli náměty našich zákazníků a doplnili šroubovanou laťovou řadu roštů BETA o nové typy, konkrétně:

- Laťové rošty BETA HN, samostatné polohování nohou a samostatné polohování hlavy
- Laťové rošty BETA ÚP/H, přístup do ÚP postele od nohou a samostatné polohování hlavy
- Laťové rošty BETA BOK, přístup do ÚP postele z boku a zároveň první rošt, který nemusíte specifikovat, zda bude přístup z pravé nebo levé strany, rošt jednoduše v posteli přehodíte

Zákazníci u laťových roštů BETA jistě ocení nosnost až 150 kg, šroubovanou pevnou konstrukci a v případě použití pístů, uchycení pístů do rámu z bukového masivu. Laťe jsou potom z výběrového břízového dřeva. Jsme rádi, že jsme se mohli produktově opět dále posunout a nabídnout ucelenou nabídku jako jediní na trhu. Rosty.cz jsou spolehlivý e-shop s nejširší nabídkou postelových roštů na trhu

Laťový rošt Beta 14 HN

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.