ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Laťové rošty BETA

Vážení zákazníci,

jak již jste zvyklý, tak na podzim představujeme novinky v našem e-shopu, letošní rok je ve znamení spánku, proto jsme vyšlyšeli náměty našich zákazníků a doplnili šroubovanou laťovou řadu roštů BETA o nové typy, konkrétně:

- Laťové rošty BETA HN, samostatné polohování nohou a samostatné polohování hlavy
- Laťové rošty BETA ÚP/H, přístup do ÚP postele od nohou a samostatné polohování hlavy
- Laťové rošty BETA BOK, přístup do ÚP postele z boku a zároveň první rošt, který nemusíte specifikovat, zda bude přístup z pravé nebo levé strany, rošt jednoduše v posteli přehodíte

Zákazníci u laťových roštů BETA jistě ocení nosnost až 150 kg, šroubovanou pevnou konstrukci a v případě použití pístů, uchycení pístů do rámu z bukového masivu. Laťe jsou potom z výběrového břízového dřeva. Jsme rádi, že jsme se mohli produktově opět dále posunout a nabídnout ucelenou nabídku jako jediní na trhu. Rosty.cz jsou spolehlivý e-shop s nejširší nabídkou postelových roštů na trhu

Laťový rošt Beta 14 HN

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.