ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Laťové rošty BETA

Vážení zákazníci,

jak již jste zvyklý, tak na podzim představujeme novinky v našem e-shopu, letošní rok je ve znamení spánku, proto jsme vyšlyšeli náměty našich zákazníků a doplnili šroubovanou laťovou řadu roštů BETA o nové typy, konkrétně:

- Laťové rošty BETA HN, samostatné polohování nohou a samostatné polohování hlavy
- Laťové rošty BETA ÚP/H, přístup do ÚP postele od nohou a samostatné polohování hlavy
- Laťové rošty BETA BOK, přístup do ÚP postele z boku a zároveň první rošt, který nemusíte specifikovat, zda bude přístup z pravé nebo levé strany, rošt jednoduše v posteli přehodíte

Zákazníci u laťových roštů BETA jistě ocení nosnost až 150 kg, šroubovanou pevnou konstrukci a v případě použití pístů, uchycení pístů do rámu z bukového masivu. Laťe jsou potom z výběrového břízového dřeva. Jsme rádi, že jsme se mohli produktově opět dále posunout a nabídnout ucelenou nabídku jako jediní na trhu. Rosty.cz jsou spolehlivý e-shop s nejširší nabídkou postelových roštů na trhu

Laťový rošt Beta 14 HN

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

22.11 2022

Black friday 2022

Black friday je tady po roce a opět lze výhodně nakupovat, letošní slevy jsou až do výše 40 % + dalších 10 % SLEVA na celou objednávku zboží. Pro uplatnění slevy 10 % napište kód "sleva" při vyplňování dodacích údajů do políčka "slevový kupón". Sleva 10 % na celou objednávku zboží se odečte po odeslání objednávky. Takže na nic nečekat a co nejrychleji nakupujte, protože akce platí do 30. listopadu. V případě nezadání kódu "sleva" a neuplatnění dané slevy, nelze slevu později vyžadovat.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.