ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace SOFATEX

Matrace SOFATEX

proč matrace SOFATEX? V čem jsou tak jedinečné, když je všude fůra matrací? Proč nejsou levnější?

Tohle jsou nejčastější dotazy ohledně matrací SOFATEX, které dostáváme v konfrontaci se zákazníkem, musíme ale upozornit, že i když to vypadá na časté dotazy, tak opak je pravdou. Většina zákazníků už o nás ví a mají s námi i osobní zkušenost. Přesto zkusíme postupně na tyto dotazy odpovědět.

Proč matrace SOFATEX? Naše firma se zabývá výrobou a prodejem matrací už přes 15 let a díky tomu má nespočet zkušeností, uvedli jsme na trh značku matrací SOFATEX, abychom mohli nabídnout kvalitní, pohodlné matrace s velmi dlouhou životností. Nakupujeme materiál pro jádra matrací od renovovaných výrobců na západ od našich hranic, pěnu potom zpracováváme u nás, samotné matrace a tím přidružená výroba šití potahů už obsluhují pouze šikovné české ruce. Velmi dbáme na kvalitu a zpracování, můžeme říci, že díky ruční výrobě je každý výrobek originální a splňuje vysoké nároky. 

Ke každé matraci přistupujeme individuálně, každá matrace je vyrobená pro člověka, který od matrace očekává zlepšení svého spánku. To je motor, který nás nutí používat jen ty nejlepší materiály na trhu. Uvědomujeme si, že můžeme matrace někde šidit a díky tomu docílit i nižší ceny, ale to není náš směr. Naší zákazníci očekávají, že za své peníze dostanou "nadstandardní" kvalitu. A tu jim vždy dáme!

Co se týče kvality matrací, chceme patřit k nejlepším a s nejlepšími se i srovnáváme a v některých případech je i předběhneme. Jedině díky vlastní náročnosti jsme schopni přenést kvalitu i k Vám, naším zákazníkům prostřednictvím našich matrací. Matrace SOFATEX jsou IN!

V čem jsou tak jedinečné, když je všude fůra matrací? Ano, to je pravda, ani my se někdy nestačíme divit, kdo všechno matrace prodává a za jaké ceny. Naštěstí tomu rozumíme a víme proč tomu tak je. Tito zákazníci začnou totiž už po pár letech hledat nové, neproležené matrace, životnost levného nákupu matrace je totiž velmi krátká a zde se setkáváme s tím, proč se vyplatí do matrace investovat a důvěřovat prověřeným. Naše matrace SOFATEX i v levnějších verzích používají pouze ověřené materiály se západní Evropy, díky tomu jsme nezaznamenali žádné proležení jádra matrací, které byli uložené na lamelové nebo laťové rošty v pevném rámu. Postelové rošty nesmí být porušené a musí plnit svou funkcí. Tohle je jasný důkaz o mimořádné kvalitě našich matrací SOFATEX.

Proč nejsou levnější? Tohle je pouze jeden z úhlů pohledů, naše matrace vzhledem k životnosti levné jsou a co více, prodáváme je i ve zvýhodněných setech např. matrace 1+1, kde rozdáváme slevy, jako na běžícím pásu. Takže sami vidíte, že pojem "levný" není jen ta cedulka s cenou, ale musí se brát v potaz i celková životnost produktu a hlavně čas trávený na kvalitní matraci a zde jsme snad "nejlevnější" na trhu, protože naše matrace, jen tak neproležíte a vaše odpočaté tělo vám bude dobře sloužit.

Naše doporučení: Matrace SOFATEX vždy uložte na lamelové nebo laťové rošty v pevném rámu, protože jen tak zajistíte matraci dlouhou životnost. Lamelové rošty jsou to nejlepší, na čem matrace mohou být uložené, protože při každém pohybu lamely pruží a tím provzdušňuji jádro matrace a je jedno zda jsou lamelové rošty pevné, polohovací nebo motorové rošty, popř. se vstupem do úložného prostoru. Laťové rošty tady jsou pro zákazníky, kteří mají rádi tuhé spaní, zde dbát na to, abby laťový rošt byl v pevném rámu a nikoliv latě spojené textilním proužkem.

Závěrem pouze dodám, že matrace jsme vyráběli, vyrábíme a budeme vyrábět vždy s péči zodpovědného výrobce a prodejce, proto je mou ctí, že se mohu pod každou matraci SOFATEX podepsat.

Děkuji za pozornost Kamil Ševěček

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.