ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Polohovací rošt DYNAMIC 28 H

Vážení zákazníci,
další novinkou roku 2021 je polohovací rošt Dynamic 28 H, vychází z úspěšné řady Dynamic a je zaměřený pro spáče hledající praktický funkční polohovací lamelový rošt v oblasti hlavy.

Jistě jste už zažili situaci v posteli, kdy si potřebujete přizvednout hlavu, ať už při čtení, sledování televize nebo jen tak při relaxování v posteli. Proto jsme do nabídky zařadili polohovací lamelový rošt Dynamic 28 H, který vaše náročné požadavky splní. Jedná se o nadstandardní lamelový rošt s 28 lamelami vložených do kaučukových duo pouzder v nejvyšší kvalitě. Na lamelový rošt se hodí každá matrace, která je určená pro polohovací rošty, většinou se jedná o pěnové matrace.

Lamelový rošt Dynamic 28 H je ve standardní velikosti většinou skladem a rošt jsme schopni rychle expedovat. Na lamelový rošt dáváme nadstandardní záruku 3 roky. V tuto chvíli Vám již nic nebrání abyste trávili na novém roštu od nás své pohodové chvíle.

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.