ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Polohovací rošt DYNAMIC 28 H

Vážení zákazníci,
další novinkou roku 2021 je polohovací rošt Dynamic 28 H, vychází z úspěšné řady Dynamic a je zaměřený pro spáče hledající praktický funkční polohovací lamelový rošt v oblasti hlavy.

Jistě jste už zažili situaci v posteli, kdy si potřebujete přizvednout hlavu, ať už při čtení, sledování televize nebo jen tak při relaxování v posteli. Proto jsme do nabídky zařadili polohovací lamelový rošt Dynamic 28 H, který vaše náročné požadavky splní. Jedná se o nadstandardní lamelový rošt s 28 lamelami vložených do kaučukových duo pouzder v nejvyšší kvalitě. Na lamelový rošt se hodí každá matrace, která je určená pro polohovací rošty, většinou se jedná o pěnové matrace.

Lamelový rošt Dynamic 28 H je ve standardní velikosti většinou skladem a rošt jsme schopni rychle expedovat. Na lamelový rošt dáváme nadstandardní záruku 3 roky. V tuto chvíli Vám již nic nebrání abyste trávili na novém roštu od nás své pohodové chvíle.

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.