ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Moduly DYNAMIC 28

Vážení zákazníci,

novinkou roku 2021 jsme představili lamelové moduly DYNAMIC 28 a to ve verzi pevné DYNAMIC 28, polohovací DYNAMIC 28 H a dva motorové moduly DYNAMIC 28 MOT a DYNAMIC 28 MOT RADIO. V následujícím článku se budeme snažit odpovědět na nejčastější dotazy.

Proč lamelové moduly a jaké mají výhody?
Lamelový modul nahrazuje standardní postel, jsou zákazníci, kteří potřebuji řešit doplňkové spaní nebo určité zdravotní komplikace nebo jen tak potřebují kvalitní spaní, ale tradiční postel se jim z nějakého důvodu nezamlouvá a to nemluvíme o hotelech, penzionech, ubytovnách atd., zde všude mají moduly vyižití. Hlavní výhoda modulu je díky bukovému vrstvenému rámu pevnost a lamelovému roštu v kombinaci s kvalitní matrací i tzv. "zdravé spaní". Další výhodou je jednoduchá montáž, protože pouze přišroubujete 6 bukových nožiček.

Za jak dlouho modul po objednání dorazí?
Pokud je modul v daném rozměru skladem, tak zboží expedujeme "obratem", to znamená do druhého pracovního dne.

K čemu slouží plastové držáky nebo ten kovový držák?
Plastové držáky lze dokoupit a slouží k zafixování matrace. Kovový držák zase drží matraci na místě při polohování. Pro moduly DYNAMIC 28 a DYNAMIC 28 H je určený držák na laťové rošty, protože se držák šroubuje na lištu. Pro moduly DYNAMIC 28 MOT a DYNAMIC 28 MOT RADIO je určený kovový držák pro lamelové rošty, protože držák se jen zasune na konstrukční lištu u polohování nohou.

Chci využít modul i na sezení je to možné?
Ano, pokud budete na modulu i sedět, tak je konstrukce posílena středovými nožkami, díky tomu je modul opravdu pevný a zvládne i vyšší zátěž. Doporučená hmotnost je až 130 kg.

Když si koupím dva moduly, lze je položit vedle sebe?
Ano, všechny moduly mají stejnou velikost, takže je lze použít jako jednolůžka nebo po přisunutí k sobě jako "manželskou" postel. Moduly můžete vedle sebe kombinovat.

Na co bych si měl dát pro umístění modulu pozor?
Jediné co nás napadá, tak je rovná podlaha. Modul má 6 bukových noh, které jsou z masivu a nelze je nijak nastavovat, max. podlepit filcy. Proto je důležité mít pod modulem rovnou podlahu.

Tohle jsou asi nejčastější dotazy, které jsme zatím od zákazníku obdrželi, proto jsme si je dovolili zveřejnit. Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu info@rosty.cz a rádi další dotazy zveřejníme.

S pozdravem
Tým Rosty.cz

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.