ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Koronavirus a provoz e-shopu

Vážení zákazníci,

velice si vážíme Vaší důvěry a jsme velmi rádi, že jste s námi i v době, kterou asi nikdo nečekal a nevěřil, že by mohla přijít. Do našich životů zasahuje koronavirus a my se učíme s ním bojovat. Naší hlavní prioritou je ochrana zdraví zákazníků a taky našeho personálu, proto nově zavádíme pro objednávky tyto opatření (dle potřeby budeme dobu opatření upravovat).

OPATŘENÍ PROTI ŠÍŘENÍ KORONAVIRU (mimořádné a snad časově omezené opatření):
- E-shop funguje 24hodin denně
- Otevíráci doba Výdejního skladu se upravuje pouze na pracovní dny: PO - PÁ: 10:00 - 16:00 HOD
- Pro zákazníky oblíbená platba ON-LINE kartou nebo převodem z účtu při objednání zboží v e-shopu
- Osobní vyzvednutí zboží bude probíhat na venkovní rampě před dveřmi výdejního skladu (zaměstanec pomůže v případě většího zboží s naložením do auta, ale dodržovat vzdálenost více jak 2 metry nebo při měnší vzdálenosti po nezbytně krátkou dobu) nebo s rouškou vevnitř po dobu nezbytně nutnou.
- Prodejní sklad je pro běžné zákazníky uzavřený, ale pro velkoobchod s IČO otevřený v uvedenou výše otevírácí dobu
- Při montáži prosíme, aby naší montážníci byli v místnosti sami a nepřišli do kontaktu se zákazníkem, pokud musí být se zákazníkem v kontaktu tak na víc než 2 metry (při menší vzdálenosti po nezbytně krátkou dobu, max. 7 minut) a zákazníci musí mít po celou dobu roušku na tváři. Dále žádáme zákazníky u kterých se provádí montáž, aby byla montážní místnost vyvětraná a po dobu montáže byla pootevřená ventilačka nebo okno.
- Musíte nám při závozu nebo vyzvednutí zboží nahlásit zda jste v karanténě nebo pokud vykazujete symptomy chřipky, popř. zda jste se nevrátili z rizikové oblasti
- Prosíme zákazníky o nošení roušek a při kontaktu s námi dodržování potřebné vzdálenosti

#SPOLEČNĚTOZVLÁDNEME❤❤

Věříme, že tyto kroky povedou k tomu, abychom se brzy vrátili do normálního provozu a všichni jsme mohli na koronavirus zapomenout. Tyto opatření platí s okamžitou platností od 15.03.2020 do vládního odvolání.

                                                        

 

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.