ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Přikrývka zdarma k objednávce nad 15.000,- Kč

Vážení zákazníci,

ke každé objednávce nad 15.000,- Kč dostanete jako dárek kvalitní přikrývku EVERY ZDARMA. Akce platí od neděle 11.04.21 do vyprodání zásob.

Přikrývka EVERY je velmi kvalitní letní přikrývka od renomovaného českého výrobce lůžkovin, každá přikrývka je radost pro tělo i duši a nyní ji můžete mít ZDARMA. Děkujeme za důvěru.

Ilustrační foto od every-czech.

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.