ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Přikrývka zdarma k objednávce nad 15.000,- Kč

Vážení zákazníci,

ke každé objednávce nad 15.000,- Kč dostanete jako dárek kvalitní přikrývku EVERY ZDARMA. Akce platí od neděle 11.04.21 do vyprodání zásob.

Přikrývka EVERY je velmi kvalitní letní přikrývka od renomovaného českého výrobce lůžkovin, každá přikrývka je radost pro tělo i duši a nyní ji můžete mít ZDARMA. Děkujeme za důvěru.

Ilustrační foto od every-czech.

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.