Sektorový nábytek od českého výrobce

Český výrobce nábytku společnost BMB představila kolekci nábytku Libreta. Jedná se o český sektorový nábytek, který je určen k zařízení obývacího pokoje, studentských a dětských pokojů nebo pracoven. Český sektorový nábytek je určen zákazníkům, kteří hledají moderní vzhled, vysokou kvalitu a odolnost. Velikou výhodou je také skutečnost, že nábytek je již složený, ušetříte tak čas a peníze za montáž.

Nábytek do obývacího pokoje

Libreta je kolekce nábytkových prvků a regálových stěn pro vytvoření příjemného domova podle vašich představ. Nabízí mnoho barevných provedení v kombinaci s širokou paletou doplňků. Promyšlený styl jde ruku v ruce s perfektním zpracováním a vysokou kvalitou použitých materiálů české a rakouské výroby. Vybrat si můžete z 16 barevných dekorů laminovaných desek imitujících masivní dřevo. Kvalitní fólie zabezpečuje snadnou údržbu povrchu, je odolná proti tvorbě skvrn od nečistot a je také odolná proti oděru a poškrábání.

Kvalitní nábytek, vysoká odolnost

Kvalitní ABS hrany dodávají nábytku bezchybný vzhled, vysokou kvalitu a odolnost. ABS je zkratkou pro speciální materiál odolný proti mechanickému poškození, nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý a zdravotně nezávadný. ABS hrany se vyznačují svojí pevností a odolností vůči nárazům. Jsou barevně stálé. Nepodléhají vlivům slunečního záření a ostatním světelným podmínkám.

Kovové úchytky, ložiskové výsuvy spolu s ostatním vybavením dokreslují dokonalý vzhled a drží vysokou laťku kvality. V ceně je na výběr šest typů úchytek nebo je možno zvolit ve stejné ceně bezúchytkový systém Tip-on.

Tichý a plynulý chod zásuvek zajišťují kvalitní kovové kuličkové celovýsuvy s komfortním tlumením při zavírání zásuvky. Nosnost každé ze zásuvek je 45 kg. Dveře jsou osazeny osvědčenými závěsy s integrovaným tlumením při zavírání dveří. U prosklených vitrín je možnost objednat efektní osvětlení pomocí LED světel umístěných na zadní hraně police.

Designové nožky nábytku jsou výškově nastavitelné pro případné vyrovnání z důvodu nerovnosti podlahy. Nožky nízké jsou dodávány již přimontovány, nožky vysoké jsou z důvodu dopravy dodávány zvlášť. Vysoké nožky umožňují snadnou údržbu podlahy pod skříňkami i v případě robotického vysávání.

Nábytek bez montáže

Všechny prvky kromě regálových stěn a dvou typů konferenčních stolků jsou dodávány ve smontovaném stavu. Stačí jen seřídit nožičky a namontovat úchytky.

Nabídku obývacích stěna naleznete na našich stránkách: Nábytek

 

Praktická obývací sestava
Praktická obývací sestava
Bílá obývací stěna
Bílá obývací stěna
Obývací stěna v tmavším dekoru
Obývací stěna v tmavším dekoru
Obývací stěna
Obývací stěna
Regálová police vhodná do pracovny
Regálová police vhodná do pracovny
Nábytková sestava do obývacího pokoje
Nábytková sestava do obývacího pokoje

« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.