ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Herní židle WINNER

Herní židle jsou velmi oblíbené židle pro hráče PC her nebo různých herních konzolí. Novinkou na trhu je herní židle WINNER, která se zaměřuje na pohodlí hráčů i v poloze leže. Polohování židle je na velmi vysoké úrovni a neskonalou výhodou jsou posuvné područky, které reagují na polohovaní zádové části židle. Samozřejmostí herní židle je futuristický a sportovní vzhled.

Židle WINNER je určená i pro běžné sezení, takže velice dobře funguje i jako kancelářské křeslo. Právě pohodlí, funkčnost a ergonomie je to co zákazníci na herní židli WINNER oceňují. Přesvěčte se sami, herní židle máme v omezeném počtu stále skladem.

 

Záda židle WINNER
Záda židle WINNER
Poloha židle WINNER v lehu
Poloha židle WINNER v lehu
Herní židle WINNER
Herní židle WINNER

« zpět na seznam článků

Aktuality

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.

27.04 2021

Matrace a jejich tvrdost

Do této chvíle jsme používali k zobrazování tuhosti matrace hvězdičky se škálou od 1 do 5ti, což odpovídalo jednoduššímu, ale ne zcela přesnému zobrazení tuhosti matrace, nicméně pro lepší orientaci jsme toto zobrazování vylepšili novou škálou a to od 1 do 6ti. Nové barevné čtverečky upozorní na použitý materiál a také zobrazí pocitovou tuhost matrace.