ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Herní židle WINNER

Herní židle jsou velmi oblíbené židle pro hráče PC her nebo různých herních konzolí. Novinkou na trhu je herní židle WINNER, která se zaměřuje na pohodlí hráčů i v poloze leže. Polohování židle je na velmi vysoké úrovni a neskonalou výhodou jsou posuvné područky, které reagují na polohovaní zádové části židle. Samozřejmostí herní židle je futuristický a sportovní vzhled.

Židle WINNER je určená i pro běžné sezení, takže velice dobře funguje i jako kancelářské křeslo. Právě pohodlí, funkčnost a ergonomie je to co zákazníci na herní židli WINNER oceňují. Přesvěčte se sami, herní židle máme v omezeném počtu stále skladem.

 

Záda židle WINNER
Záda židle WINNER
Poloha židle WINNER v lehu
Poloha židle WINNER v lehu
Herní židle WINNER
Herní židle WINNER

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.