ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rošt do postele, který vydrží zatížení až do 180kg

Možná ten problém také znáte, máte pár kilo navíc a klasický lamelový rošt takovouto námahu nevydrží. Pokud je běžná nosnost do 130kg pro vás nedostačující, máme pro vás řešení. Postelový rošt Extraflex, který je mimořádně odolnýa je určen pro uživatele s vyšší váhou s nosností až 180kg. Rošt Extraflex se vyrábí jako pevný rošt, ale také jako manuálně polohovací, takže i s pár kily navíc si můžete užít kvalitní polohovací rošt.

Prodáváme pevný postelový rošt Extraflex a polohovácí postelový rošt Extraflex.

Postelový rošt Extraflex je mimořádně odolný díky speciálním plastovým lamelám se skelnými vlákny Fiberglass. Rošt má jedinečné užitné vlastnosti: je vysoce odolný, zároveň je však pružný a udržuje tělo v ergonomicky správné poloze. Změkčení v ramenní oblasti pomáhá zmírnit otlačení a bolesti ramen při spánku na boku.

Zdravé spaní podporuje antibakteriální úprava a lamely s odvětratelnými otvory pro optimální proudění vzduchu. Rošt Extraflex je určen nejen pro uživatele s vyšší váhou, ale také pro alergiky.

Pevný rošt Extraflex do 180kg
Pevný rošt Extraflex do 180kg
Polohovací rošt Extraflex do 180kg
Polohovací rošt Extraflex do 180kg

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.