ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Matrace Tropico Super Fox Blue

Matrace Super Fox Blue vychází z dlouhodobě velmi oblíbené matrace Super Fox, jedná se však o variantu bez paměťové pěny, zato se zvýšenou pružností. Modrá hybridní pružná pěna je elastická vrstva zvyšující odrazovou pružnost, vzdušnost a pocitovou pevnost matrace. Matrace zajišťuje optimální klima, čímž napomáhá předcházet pocení. Matrace Super Fox Blue je antibakteriální pružná matrace s hybridní studenou pěnou.

Matracer Super Fox Blue s hybridní pružnou stranou je úžasně pohodlná, tuhá tak akorát a nemilosrdně vzdušná. Pokud si chcete v ložnici dopřát tuhost Super Fox, ale bez paměťové pěny a s větší pružností, je matrace Super Fox Blu určena právě vám. 

Matrace se prodává v šesti výškových variantách, lze ji objednat ve výšce 18, 20, 22, 24, 26 a 28cm. Díky této variabilitě si vybere vhodnou variantu do své ložnice opravdu každý. Navíc variabilní matrace Super Fox Blue nabízí volbu profilace vrchní pěny, můžete si vybrat vrchní neprofilovanou vrstvu Classic nebo masážní profilaci Wellness. 

Stále nevíte, který Super Fox Blue si máte koupit? 

Super Fox Blue 18 - pro děti a dorost. Pro ty, kterým se domů vysoká matrace nevejde.

Super Fox Blue 20 – výškový standard. Komfort za skvělou cenu. Pokud můžete, začněte zde.

Super Fox Blue 22 – o fous vyšší, o fous lepší. Více pružnosti a pohodlí. Univerzální. Lišácká volba.

Super Fox Blue 24 – výška s pocitem jistoty. Snadné vstávání i pro hůře pohyblivé jedince.

Super Fox Blue 26 – pro krále lišáků. Spánek jako víno, vstávání jak po másle. Od mlaďochů po seniory.

Super Fox Blue 28 – nový rozměr spánku. Extra vysoká s extra vysokou vrstvou hybridní pěny. Maximálně komfortní, maximálně elastický.

Vrchní neprofilovaná deska Classic
Vrchní neprofilovaná deska Classic
Vrchní masážní profilace Wellness
Vrchní masážní profilace Wellness
Matrace má velmi kvalitní potah
Matrace má velmi kvalitní potah

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.