ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rostoucí dětské židle a stoly

Rostoucí dětské židle a stoly patří mezi nejoblíbenější a nejpoužívanější dětský nábytek. Každý rodič klade důraz na to, aby děti seděli zdravě a aby jim nábytek co nejdéle vydržel, proto jsme se rozhodli i po vlastních zkušenostech, nabídnout opravdu kvalitní sezení. V naší nabídce nově naleznete nejoblíbenější rostoucí dětské židle a stoly. Dětské židle se vyznačují okázalou barevnou škálou, zvolené barvy oživí každý dětský pokoj a dětem se velmi líbí. Rostoucí stůl je potom velmi variabilní a myslí se i na bezpečí dítěte.

Dětské židle a stoly máme většinou skladem, takže doba expedice je minimální a vy a vaše děti se mohou velice rychle radovat z nového oblíbeného kousku nábytku. Židle i stoly jsou balené v krabici, takže je během přepravy zajištěna ochrana proti poškození. Dětské židle a stoly doporučujeme vzhledem ke kvalitě i ceně.

Roustoucí stůl FUXO - RŮŽOVÝ
Roustoucí stůl FUXO - RŮŽOVÝ
Roustoucí stůl FUXO - MODRÝ
Roustoucí stůl FUXO - MODRÝ
Dětská židle FUXO S-LINE - MODRO/ŠEDÁ
Dětská židle FUXO S-LINE - MODRO/ŠEDÁ
Dětská židle FUXO S-LINE - ČERVENO/ORANŽ
Dětská židle FUXO S-LINE - ČERVENO/ORANŽ
Dětská židle FUXO S-LINE - MODRO/ZELENÁ
Dětská židle FUXO S-LINE - MODRO/ZELENÁ
Dětská židle FUXO S-LINE - RŮŽOVO/ZELENÁ
Dětská židle FUXO S-LINE - RŮŽOVO/ZELENÁ

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.