ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Luxusní čalouněné postele

Luxusní čalouněné postele jsou správná volba pro zákazníky, kteří hledají krásnou a zároveň konstrukčně pevnou postel. Každá čalouněná postel je opravdu dobře vyrobená a pro zákazníka je velmi výhodný poměr mezi cenou a dodanou kvalitou. Čalouněné postele nabízíme v pestrém barevném provedení a lze si vybrat i nožičky postele.

Naše luxusní a oblíbené čalouněné postele.

Jak už jsme se zmínili i díky nadstandardní službě "Montáž postele", čalouněné postele i montujeme, díky tomu víme, že se jedná o opravdu kvalitní výrobky s dobrou konstrukcí. Přesvědčte se sami!

Čalouněná postel Gemini
Čalouněná postel Gemini
Čalouněná postel Claudia
Čalouněná postel Claudia
Čalouněná postel Alesia
Čalouněná postel Alesia

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.