ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Luxusní matrace z edice LEVITA

Od začátku listopadu 2017 jsme zařadili do prodeje exkluzivní matrace z edice LEVITA. Jedná se o velmi kvalitní matrace moderního vzhledu. Kompletní výroba matrací LEVITA odpovídá nejvyšším standardům v oblasti zdravého spaní. Samotné matrace navozují vyjímečný spací komfort, který patří na trhu k tomu nejlepšímu.

Matrace mají vysokou gramáž, takže jsou velmi husté a jsou připravené na pravidelnou zátěž až 150 kg, přesto si zachovávají nebývalý spánkový komfort. Spánek na matraci z kolekce LEVITA je hluboký a tělo se během spánku regeneruje. Samostatnou kapitolou matrací LEVITA je potom potah, který má mimořádné vlastnosti a velmi futuristický vzhled.

Kvalitou matrací jsme si jisti, proto na matrace LEVITA poskytujeme záruku až 5 let. Pro šetřivé, ale náročné záazníky jsme matrace zvýhodnili i do akční nabídky matrace 1+1, kde je nákup dvou matrací ještě výhodnější a cenově dostupnější. 

Matrace jsou k dispozici k vyzkoušení v našem prodejním skladu na Praze 10 v Žirovnické ulici, kde si můžete matrace pořádně vyzkoušet a rovnou koupit. Jedině tak se přesvědčíte, že matracím patří Vaše pozornost a Váš spánek. Na Vaší návštěvu se těšíme.

Luxusní matrace DREAM ART SOFT
Luxusní matrace DREAM ART SOFT
Luxusní matrace DREAM ART HARD
Luxusní matrace DREAM ART HARD
Luxusní matrace DREAM ART FIT
Luxusní matrace DREAM ART FIT
Luxusní matrace DREAM ART BIO
Luxusní matrace DREAM ART BIO

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.