ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Motorový rošt BETA 15 MOT

Motorové rošty jsou stále velmi oblíbeným produktem v nabídce, snažíme se velice rychle reagovat na poptávku na trhu a zařazovat stále nové produkty. Proto jsme reagovali na požadavky zákazníků ohledně roštu, který bude zaměřený pro vyšší nosnost a zároveň bude určený pro "tvrdé spaní" a tak vzniknul nový motorový rošt BETA 15 MOT a motorový rošt BETA 15 MOT RADIO (rádio znamená bezdrátové dálkové ovládání).

Opět jsme se na motorový rošt zaměřili komplexně, to znamená jak na funkčnost, tak na kvalitu provedení. Motorový rošt bude vystavený většímu, ale i menšímu zatížení, proto potřebujeme zajistit pevnou konstrukci roštu a jak jinak než kvalitními vruty, ano prvně jsme smrkové latě vysušili, opracovali hrany a následně k rámu roštu přišroubovali a pevnost je zajištěna.

Dále jsme se soustředili na polohování, které máme vyzkoušené z polohovacích lamelových motorových roštů a to samé platí pro motory. Jeden rošt BETA 15 MOT jsme vybavili motorem s drátovým dálkovým ovládáním a druhý BETA 15 MOT RADIO bezdrátovým dálkovým podsvětleným ovládáním, které má integrované i LEDkové světýlko.

Motorové laťové rošty BETA 15 zatím nabízíme pouze v rozměrech 90x200 a 80x200 cm a samozřejmě se budeme snažit mít rošty v rozměru 90x200 cm vždy skladem.

Motorový laťový rošt Beta 15 MOT RADIO
Motorový laťový rošt Beta 15 MOT RADIO
Motorový laťový rošt Beta 15 MOT
Motorový laťový rošt Beta 15 MOT

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.