ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dvojmatrace 160 x 200 cm a 180 x 200 cm za super ceny a se super-rychlým dodáním

Chcete si užít spánek na dvojmatraci v rozměru 180x200 cm nebo 160x200cm? Využijte nabídky výrobce Tropico na dvojité matrace za poloviční cenu se super-rychlým dodáním do 4 pracovních dnů. V nabídce naleznete oblíbené matrace Fox vhodné pro celou rodinu, robustní matrace Forest, pružinovou matraci Arabela, XXL tuhou matraci Romantika Plus, sendvičovou matraci Heureka Plus, středně tuhou klasiku – matraci Heureka nebo ortopedickou matraci Triker.

Dvojmatrace Fox

Matrace Fox jsou vyvážené matrace s paměťovou bio pěnou a variabilní konstrukcí umožňující volbu profilace matrace (klasická nebo masážní) a výšky matrace (28/24/20/16/14 cm). Matrace Fox mají snímatelný a pratelný potah Wellness s klimatizačními vrstvami a dvojdílnou konstrukcí. Matrace Fox je určena pro celou rodinu, je vhodná pro milovníky středně tuhých až tužších matrací a pro ty, kteří kteří potřebují zvýšenou péči o klouby.

Dvojmatrace Forest

Robustní, vysoká a super vzdušná matrace Forest s paměťovou pěnou pomáhá omezit pocení. Nelepená vrstva paměťové visco pěny s profilací AirForce funguje jako vzduchová pumpa - v jádru matrace vymění s každým Vaším pohybem vzduch, což zaručuje maximální hygienu lůžka. Luxusní pratelný potah Chelsea s extra silnými klimatizačními vrstvami, ventilační mřížkou Thermo Control a dvojdílnou konstrukcí zaručí maximální cirkulaci vzduchu v matraci. Když chcete komfortní a vzdušnou matraci bez kompromisů, zvolíte si matraci Forest.

Pružinová dvojmatrace Arabela

Matrace Arabela s tužší a měkčí stranou se samostatně reagujícími taštičkovými pružinami (ve dvojmatraci je cca 800 pružinek) je zárukou maximálního pohodlí, které umí taštičková matrace poskytnout. Díky profilaci AirForce je navíc dosaženo maximální vzdušnosti a omezení pocení. Pratelný potah Wellness s klimatizačními vrstvami a dvojdílnou konstrukcí podporuje maximální vzdušnost. Dvojmatrace Arabela je super vzdušná matrace, která dokonale kopíruje křivky těla.

Dvojmatrace Romantika Plus

Robustní XXL tuhá matrace z pružné pěny Flexifoam® je určena pro zatížení až do 150kg. Matraci tvoří tvrdá strana s výztuhou ze 100% přírodních kokosových vláken, pojených latexem s CubeCare profilací pro šetrnou péči o tělo a středně tuhá strana s jemnou masážní profilací. Matrace má pratelný dvojdílný potah s kašmírovým vláknem a klimatizačními vrstvami. K této tuhé matraci za skvělou cenu a navíc dostanete ještě dva paměťové polštáře jako dárek!

Dvojmatrace Heureka Plus

Matrace Heureka Plus je vysoká sendvičová matrace osvědčené konstrukce z pružné pěny Flexifoam®. Matrace nejoblíbenější vyšší střední a střední tuhost poskytuje zvýšenou oporu při vstávání. Tužší strana matrace je s jemnou masážní profilací. Středně tuhá strana je bez profilace. Matrace Heureka Plus má snímatelný, pratelný dvojdílný potah s kašmírovým vláknem a klimatizačními vrstvami. Matrace Heureka Plus je klasická sendvičová matrace v kašmírovém obalu.

Dvojmatrace Heureka

Matrace Heureka je klasická sendvičová matrace z 5 vrstev různě tuhých pěn Flexifoam®. Stabilizační vrstvy tlakově pojené pěny vysoké objemové hmotnosti zajišťují pevnost a výdrž matrace. Matrace má měkčí klasickou stranu a tužší masážní stranu. Pratelný dvojdílný potah s kašmírovým vláknem a klimatizačními vrstvami zajistí skvělé odvětrání matrace. Dvojmatrace Heureka je prostě středně tuhá klasika.

Dvojmatrace Triker

Matrace Triker je ortopedická, středně tuhá sendvičová matrace z pružné pěny s volbou výšky. Matrace je vybavena 3D Rainbow technologií pro skvělý komfort a prodyšnost. Ramenní a pánevní zóny optimalizují tlak při spánku na boku. Pouhým otočením si můžete zvolit klasický nebo masážní komfort. Matrace Triker má pratelný dvojdílný potah Silver Line s klimatizačními vrstvami. Matrace Triker je středně tuhá matrace s volitelnou výškou, masáží a zónami.

Všechny dvojmatrace naleznete v oddělení Matrace 1+1.

Dvojmatrace Fox
Dvojmatrace Fox
Dvojmatrace Forest
Dvojmatrace Forest
Dvojmatrace Arabela
Dvojmatrace Arabela
Dvojmatrace Romantika Plus
Dvojmatrace Romantika Plus
Dvojmatrace Heureka Plus
Dvojmatrace Heureka Plus
Dvojmatrace Heureka
Dvojmatrace Heureka
Matrace Triker
Matrace Triker

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.