ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Den dopravy zdarma 15-16. listopadu 2016

I tento rok se zapojíme do akce portálu HEUREKA den dopravy zdarma. Akce DEN DOPRAVY ZDARMA začne 15. listopadu. Všechny objednávky v hodnotě minimálně 300 Kč dodáme zdarma.

Akce bude platit do 16. listopadu. Akce den dopravy zdarma bude platit po celé dva dny 15.-16. listopadu. Zákazníci našeho e-shopu Rosty.cz mohou využívat dodání zdarma celoročně, a to v případě platby převodem z účtu a také u všech objednávek nad 3 000,- Kč.

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.