ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Den dopravy zdarma 15-16. listopadu 2016

I tento rok se zapojíme do akce portálu HEUREKA den dopravy zdarma. Akce DEN DOPRAVY ZDARMA začne 15. listopadu. Všechny objednávky v hodnotě minimálně 300 Kč dodáme zdarma.

Akce bude platit do 16. listopadu. Akce den dopravy zdarma bude platit po celé dva dny 15.-16. listopadu. Zákazníci našeho e-shopu Rosty.cz mohou využívat dodání zdarma celoročně, a to v případě platby převodem z účtu a také u všech objednávek nad 3 000,- Kč.

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.