ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Den dopravy zdarma 15-16. listopadu 2016

I tento rok se zapojíme do akce portálu HEUREKA den dopravy zdarma. Akce DEN DOPRAVY ZDARMA začne 15. listopadu. Všechny objednávky v hodnotě minimálně 300 Kč dodáme zdarma.

Akce bude platit do 16. listopadu. Akce den dopravy zdarma bude platit po celé dva dny 15.-16. listopadu. Zákazníci našeho e-shopu Rosty.cz mohou využívat dodání zdarma celoročně, a to v případě platby převodem z účtu a také u všech objednávek nad 3 000,- Kč.

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.