ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Motorový rošt pro ještě větší pohodlí v posteli

Užíváte si rádi volné chvíle čtením nebo sledováním filmů v posteli? S motorově poháněným roštem bude sezení i ležení v posteli pohodlné na maximum. Vytvořte si ze své postele místo pro skutečný odpočinek a vyměňte starý rošt za praktičtější motorový rošt. Ovládejte svou postel jednoduše a bez námahy pomocí ovladače roštu. Zvedněte si nohy, nechte je odpočívat a uvolnit, nadzvedněte si hlavu, rošt polohujete pouhým stisknutím tlačítka.

Motorový rošt nabízí relax, který si můžete dovolit

Lidé se s motorovým roštem setkají často v nemocnicích, kde ho s oblibou využívají. Nenapadne je však, že si takovýto polohovatelný rošt poháněný elektricky mohou pořídit také domů a navíc za cenu, která je nižší než cena mobilního telefonu. Základní verze motorového roštu rošt DYNAMIC MOT stojí méně než 6 000,- Kč. Vhodnou relaxační polohu hlavové a nožní části nastavíte pouhým stiskem tlačítka. Rošt Dynamic Mot je polohovatelný pomocí dvou motorů, které nezávisle polohují oblast hlavy a nohou. 

Polohování hlavové části je vhodné pro pohodlné čtení, sledování televize a odpočinek. Polohování nožní části uleví unaveným nohám a zlepšuje krevní oběh. 

Motorové rošty pro milovníky pohodlí

Pro milovníky pohodlí jsou určeny motorové rošty s dálkovým bezšňůrovým ovládáním. Dálkový bezšňůrový ovladač umožňuje nezávislé polohování hlavy, nohou nebo hlavy i nohou zároveň. Z naší nabídky patří mezi nejoblíbenější rošty s dálkovým ovládáním rošty ELASTIC 28 MOT RADIO, SILVER 28 MOT RADIO a ELASTIC 42 MOT RADIO. 

Tyto motorové rošty mají pružně uchycené lamely nad bočnicí roštu, lamely se během spánku natáčejí a přizpůsobují poloze těla, motorové rošty nabízejí komfortní spaní a snadnější otáčení těla při spánku.

Dopřejte si maximální možný komfort ve Vaší posteli, dopřejte si motorový rošt.

Dálkové ovládání motorového roštu
Dálkové ovládání motorového roštu
Motorový rošt DYNAMIC MOT
Motorový rošt DYNAMIC MOT
Motorový rošt ELASTIC 28 MOT RADIO
Motorový rošt ELASTIC 28 MOT RADIO
Motorový rošt SILVER 28 MOT RADIO
Motorový rošt SILVER 28 MOT RADIO
Motorový rošt ELASTIC 42 MOT RADIO
Motorový rošt ELASTIC 42 MOT RADIO

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.