ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Patrové postele a palandy uspoří místo v dětském pokoji

Patrové postele pořizujeme ve většině případů našim dětem do dětských pokojíků, protože patrová postel znamená nemalou úsporu místa, které mohou děti využít ke svým hrám. Patrovou postel tvoří dvě lůžka nad sebou. Patrové postele v naši nabídce lze kdykoliv rozložit na dvě samostatné dětské postele, spoj postelí je řešen kolíkováním, proto v případě, že postel nebudete chtít nadále využívat jako postel patrovou, můžete postel využít jako dvě klasická lůžka.

Patrové postele neboli palandy jsou vyrobeny z borovicového masivu o šířce 2,6 cm. Hrany postele jsou zaobleny z důvodu předcházení úrazů. Palandy jsou kvalitně zpracované a mají stabilní konstrukci. Dřevo je buď v přírodní barvě ošetřeno bezbarvým ekologickým lakem, nebo může být mořené v odstínech olše nebo dubu, nebo může mít povrchovou úpravu bílé barvy. Na přání zákazníka lze patrové postele dodat také v surovém stavu bez povrchové úpravy. 

Patrové postele jsou dodávány včetně laťkových roštů. Součástí postele je také vždy zábrana vrchní postele. Přístup na vrchní postel je umožněn po žebříku, který je také součástí postele. Postele lze objednat také s praktickými šuplíky, které slouží jako úložný prostor postele. Šuplíky jsou vybaveny kolečky pro snadnou manipulaci a snadný přístup do úložného prostoru pod postelí. 

Důležitou součástí patrové postele jsou také matrace. Právě matrace určují výsledné pohodlí postele. V nabídce naleznete levnější matrace do patrové postele, které jsou určeny spíše menším dětem, které mají nižší váhu, ale nabízíme také kvalitní matrace 1+1, které lze využít také do patrové postele.

Patrová postel pro tři

Patrová postel pro tři spáče je patrová postel s rozšířeným spodním lůžkem, které je široké buď 120cm nebo 140cm. Rozšířená šířka spodní postele umožňuje pohodlný spánek dvěma osobám. Tento typ patrové postele pro tři osoby je vhodný pro příležitostné přespání kamaráda apod.

Patrová postel s přistýlkou

Pokud máte často návštěvy, pro které chcete mít připravenu postel, je vhodným řešením postel s přistýlkou. Patrová postel s přistýlkou je vlastně takové trojlůžko, které umožňuje uložit do postele hned tři spáče. Přistýlka je opatřena kolečky, což umožňuje snadnou manipulaci při rozkládání a skládání postele. Přistýlka je ve složeném stavu pod spodním lůžkem a nezabírá žádné další místo. V případě potřeby přistýlku jednoduše vysunete a máte postel pro tři. Do přistýlky doporučujeme vložit matraci do přistýlky, jedná se o matraci nízké výšky, která umožní zasunutí přistýlky pod postel.

Patrové postele, patrové postel pro tři i patrové postele s přistýlkou jsou vhodné do každé domácnosti potřebující úsporu místa, na chaty i chalupy. 

Patrové postele doručujeme ZDARMA po celé ČR a objednat si u nás můžete také montáž.

Patrová postel
Patrová postel
Patrová postel pro děti
Patrová postel pro děti
Patrová postel z masivu
Patrová postel z masivu
Patrová postel pro tři
Patrová postel pro tři
Patrová postel s přistýlkou
Patrová postel s přistýlkou
Patrová postel pro tři s přistýlkou
Patrová postel pro tři s přistýlkou

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.