ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Čalouněné postele české výroby

Čalouněné postele jsou velmi známé postele z různých letáků, kde se předhánějí kdo je prodá levněji. Ale je nějaké měřítko, podle kterého i já poznám, jak koupit tu správnou a ještě k tomu cenově dostupnou čalouněnou postel. Měřítka existují a jsou docela jednoduché, prvním měřítkem může být, kde se čalouněné postele vyrábějí, přece jen Český výrobce čalouněných postelí má určitou kvalitu a tradici, používá kvalitní a ověřený materiál, vyrábí pevnou konstrukci postele a nabízí nějakou škálu čalounických látek. Navíc je dostupný na trhu, takže i případné reklamace je schopen rychleji řešit oproti dovozovým a rádoby levným postelím.

Druhým měřítkem může být design nebo-li vzhled čalouněné postele, opět zde hraje zkušenost místní výroby, neboť oni nejlépe ví, které modely se nejlépe prodávají a co si zákazník žádá, oproti zahraničním postelím, které vkus našinců moc nezajímá.

Třetím a dle mého názoru nejpodstatnějším měřítkem je cena, ano ta stále se opakující cena ve všech podobách namátkou připomenu pár sloganů: "Slevové tornádo..., festival slev..., akce/sleva/výprodej...". To jsou všechno omáčky, kterými se soudný člověk řídit nemůže, jediné co ho má zajímat je, za kolik opravdu výsledný produkt koupí a zda je s ním spokojený. Žádná sleva není ZADARMO! Proto si hlídejte, který prodejce myslí opravdu na zákazníky u nás například neplatíte u objednávky nad 3.000,- Kč žádnou dopravu, navíc Vám můžeme za  poplatek čalouněnou postel vynést až do patra nebo provést montáž postele. Ano i toto může rozhodnout o nákupu postele.

U nás platí ještě čtvrté měřítko a tím je doporučení montážníků (techniků), kteří postele denně montují, ti přicházejí do kontaktů s každou postelí v nabídce. Ti přesně vědí, kterou postel doporučit a kterou z nabídky i např. vyřadit. Proto postele koupené u nás můžeme s klidným svědomím doporučit.

U nás koupíte převážně čalouněné postele České výroby s vysokým standardem kvality a možnosti vybrání příplatkových služeb (výnos, montáž atd.) k vaší naprosté spokojenosti. Nákup postele může být velmi jednoduchý proto nakupujte v e-shopu rosty.cz

Manželská postel s úložným prostorem
Manželská postel s úložným prostorem
Válenda s úložným prostorem
Válenda s úložným prostorem
Rohové jednolůžko s úložným prostorem
Rohové jednolůžko s úložným prostorem

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.