ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dětské postele z masivu

Nabídku dětských postelí jsme rozšířili o krásné dětské postele z borovicového masivu. Postele lze objednat v přírodním provedení, v moření olše, dub nebo v bílé barvě. Dětské postele se prodávají v rozměrech 80x180cm, 80x200cm a 90x200cm. Postele lze objednat s praktickými šuplíky, které slouží jako úložný prostor postele nebo s výsuvnou přistýlkou. V nabídce naleznete dětské postele se zábranou a také patrové dětské postele.

Dětské postele z masivu jsou vyrobeny z masivu borovice I. jakosti o šířce 2,6cm. Postele jsou kvalitně zpracované a vysoce stabilní. Postele jsou ošetřeny bezbarvým ekologickým lakem vhodným na dětský nábytek. Na přání zákazníka lze postele dodat i v surovém stavu bez laku. Berte v potaz, že borovicový masiv vykazuje určitá specifika, jedná se o přírodní materiál a nelze vždy zachovat naprosto přesnou kvalitu, zákazníci borovicového masivu ví o čem píšu. Vzhled borovice i vlastnosti dřeva jsou velmi specifické a tyto postele se díky ceně vyrábějí v zahraničí.

Dětské postele jsou dodávány s praktickým laťkovým roštem, doobjednat lze úložné prostory, kvalitní matrace a zábrany. 

Věříme, že rozšířenou nabídku krásných dětských postelí ocení všichni rodiče hledající oblíbené spaní pro své nejmenší.

Dětská postel s úložným prostorem
Dětská postel s úložným prostorem
Dětská postel se zábranou
Dětská postel se zábranou
Dětská postel s přistýlkou
Dětská postel s přistýlkou

Dětská postel s přistýlkou
Dětská postel s přistýlkou
« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.