ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Bezdrátové ovládání u motorových roštů

Vážení zákazníci,

od 17.03.2016 jsme vylepšili kolekci pro rok 2016 lamelových motorových roštů BETLER o bezdrátové ovládání. Jedná se o motorové rošty: Elastic 28 MOT RADIO, SILVER 28 MOT RADIO a ELASTIC 42 MOT RADIO. Od 17.03.2016 lze tyto rošty již objednávat, většinu motorových roštů v základních rozměrech máme již skladem.

Motorové rošty a kvalitní matrace patří do každé moderní ložnice, kde zlepšují kvalitu spánku. Právě správné na polohování těla během relaxace dosahuje maximálního odpočinku a díky tomu je tělo restartováno pro vyšší výkon a to jak v práci tak pro relaxaci. Každý z vás může změnit svůj spánek a zároveň zvýšit výkon, přijďte si motorové rošty vyzkoušet do našeho prodejního a výdejního skladu.

Elastic 28 MOT RADIO
Elastic 28 MOT RADIO
Silver 28 MOT RADIO
Silver 28 MOT RADIO
Elastic 42 MOT RADIO
Elastic 42 MOT RADIO

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.