ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dřevěné postele z masivu Purtex s rychlou dobou dodání

Novinkou v našem sortimentu jsou nové postele z masivu výrobce Purtex, které nabízíme v široké nabídce barevného provedení a rozměrů s dobou dodání 1-2 týdny. Tyto postele jsou nabízeny za velmi příznivé ceny. Do postelí můžete vložit klasické lamelové rošty pevné, polohovací nebo motorové a standardní matrace. 

Postele z masivu Purtex s rychlou dobou dodání jsou vyrobené z bukového masivu nebo dubového masivu. Postele jsou velmi stabilní a pevné, díky tomu, že jsou postele vyrobeny z kvalitního dřeva, mají dlouhou životnost.

Postele z masivu jsou nabízeny v rozměrech 90x200cm, 140x200cm, 160x200cm, 180x200cm a 200x200cm. Postele z masivu jsou nabízeny v moderních barevných provedeních Buk Natur, Buk Bílá, Buk Černá, Buk Ořech, Buk Tabák, Buk Třešeň, Buk Palisandr a Dub Natur. Jedná se o velmi moderní barevné provedení vhodné do klasických i moderních ložnic. 

Věříme, že tato široká nabídka postelí z masivu s rychlou dobou dodání si najde své spokojené zákazníky. Kompletní nabídku postelí z masivu naleznete v oddělení: dřevěné postele.

Dřevěná postel Poppy
Dřevěná postel Poppy
Dřevěná postel Purtex Ema
Dřevěná postel Purtex Ema
Postel z masivu Purtex
Postel z masivu Purtex

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.