ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Postele z lamina Ahorn – postel Tropea a Lorano

Postele z lamina patří mezi oblíbený typ postelí a to především díky své příznivé ceně. Postele z lamina patří mezi levné postele, zároveň jsou však stabilní, pevné, mají dlouhou životnost a v neposlední řadě jsou moderní. Lamino je materiál, který umožňuje širokou škálu barevného provedení, často se volí moderní vzory připomínající dřevo. Výhodou postele z lamina je barevná stálost, dlouhá životnost, jednoduchá údržba a nízká cena. 

Novinkami v oddělení postele z lamina jsou postele výrobce Ahorn – postel Tropea a Lorano. Jedná se o postele z lamina vyráběné v rozměrech 80x200cm, 90x200cm, 100x200cm, 120x200cm, 140x200cm, 160x200cm a 180x200cm. Postele Tropea a Lorano se standardně vyrábí také ve zkrácené délce 190cm. Postele z lamina Tropea a Lorano je možno vyrobit také v atypických rozměrech v rozmezí 70-200cm šířky a 100-220cm délky.

Postele jsou nabízeny v pěti barevných odstínech – dub světlý, dub hnědý, akát, dub bílý a dub černý. Postele ve všech barevných odstínech jsou velmi moderní. Oblíbené jsou postele z lamina ve světlých odstínech jako je dub světlý a akát, dlouhodobě jsou velmi oblíbené také bílé postele z lamina tedy odstín dub bílý a své příznivce mají také tmavé odstíny jakými jsou dub černý a dub hnědý.

K postelím jsou nabízené také praktické úložné prostory. Úložný prostor je ve formě pevného boxu, do kterého je umožněn přístup pomocí výklopného roštu umožňujícího přístup do úložného prostoru. Tyto rošty umožňují přístup buď zvednutím roštu z boku postele nebo zvednutím nožní části roštu.

K postelím jsou nabízeny čtyři typy praktických nočních stolků. Vybrat si můžete noční stolek s poličkou, se zásuvkou, se dvěma zásuvkami nebo s dvířkami.

Věříme, že postele z lamina výrobce Ahorn – postel Lorano a postel Tropea si najdou své spokojené zákazníky. Kompletní nabídku postelí z lamina naleznete v oddělení: postele z lamina.

Postel z lamina Tropea
Postel z lamina Tropea
Postel z lamina Tropea
Postel z lamina Tropea
Postel z lamina světlá
Postel z lamina světlá
Postel s úložným prostorem
Postel s úložným prostorem
Postel z lamina s úložným prostorem
Postel z lamina s úložným prostorem
Postel z lamina Ahorn
Postel z lamina Ahorn
Černá postel z lamina
Černá postel z lamina
Bílá postel Ahorn
Bílá postel Ahorn
Bílá postel z lamina
Bílá postel z lamina

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.