ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Motorový rošt Dynamic Mot s bezdrátovým ovládáním – výprodej

Do oddělení rošty – výprodej byl nově zařazen motorový rošt Dynamic Motor s bezdrátovým ovládáním se skvělou slevou 34 %. Jedná se o omezenou akci do vyprodání zásob tohoto roštu. Motorový rošt Dynamic Mot patří mezi nejprodávanější motorové rošty, nabízíme jej zatím však pouze s ovládáním drátovým. V bezdrátovém ovládání byl tento rošt vyroben v omezené sérii.

Tuto nabídku, stejně jako jiné lamelové rošty ve výprodeji naleznete v oddělení: rošty - výprodejrošty výprodej.

Kvalitní a oblíbený motorový rošt s bezdrátovým ovládáním za skvělou cenu (omezená akce do vyprodání zásob)

Motorový lamelový rošt DYNAMIC 28 MOT s plynulým polohováním matrace pomocí motoru, umožňuje jednoduché samostatné zvednutí hlavové (zádové) části a nožní části. Motorové rošty DYNAMIC 28 MOT mají pět anatomických zón podporujících správné rozložení váhy těla. Motorové rošty DYNAMIC 28 MOT mají 28 jakostních pružných přírodních lamel (šíře lamel cca 3,5 cm), které jsou uloženy v kvalitních originálních kaučukových výkyvných pouzdrech, jejichž anatomické uspořádání kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku, navíc originální kaučukové pouzdra prodlužují životnost motorového lamelového roštu a matrace. Při spánku na boku oceníte i vyfrézované lamely v oblasti zad, které slouží k ještě lepšímu odvětrávání matrace v této oblasti a zároveň se lamely velmi dobře přizpůsobují ramenům při spaní na boku.

Konstrukce motorového roštu je velmi stabilní a pevná, jedná se o značkový elektrický motorový rošt, jehož použité materiály splňují evropské normy nezávadnosti. Lamelové rošty včetně motorových roštů všeobecně prodlužují životnost matrace a přispívají k zlepšení ortopedických vlastností matrací.

Motorové rošty DYNAMIC 28 MOT jsou Český výrobek a rošty díky kvalitě DOPORUČUJEME.

Motorové rošty Dynamic Mot mají individuální nastavení tuhosti. V bederní oblasti jsou nastavitelné zdvojené lamely (5ks), které jsou potaženy moderní dekorativní šedou metal - optik fólií. V důležité ramenní oblasti, jsou vyfrézované předpružené ramenní lamely (4ks) potaženy moderní dekorativní červenou metal – optik fólií.

Středový popruh zvyšuje stabilitu a nosnost motorových roštů. Popruh zároveň při polohování motorového roštu drží lamely při sobě, tím je při zatížení tělem zaručeno správné prohnutí matrace.

Polohování roštu zajišťuje výkonný bezúdržbový motor schovaný v pouzdře pod roštem. Motorové rošty DYNAMIC 28 MOT nabízí polohování pomocí nového systému, který umožňuje nejprve nadzvednutí kratší části pod hlavou a potom následuje plynulé zvednutí zad až do polohy vsedě. U polohování nohou, nový systém umožňuje, že polohování má přirozenější oblouk, takže matrace lépe kopírují motorový rošt. Polohováním roštu docílíme optimální relaxační polohy ke čtení, odpočívání nebo sledování TV. Ovladač roštu je bezdrátový. Ovládání roštu je velmi intuitivní (samostatně polohujete hlavu, samostatně polohujete nohy nebo obě části najednou).

Úžasnou výhodou motorového roštu je i záložní 9V (baterie), zdroj umožňující vrácení roštu do původní základní polohy v případě výpadku el. proudu (baterie je umístěná přímo u motoru). Navíc v době, kdy není motor v činnosti, dojde k jeho automatickému odpojení od elektrického proudu. Absence elektromagnetického pole vytváří příznivé podmínky pro zdravé spaní.

Motorové rošty DYNAMIC 28 MOT jsou určeny pro všechny věkové generace.

Motorový rošt Dynamic Mot bezdrát akce
Motorový rošt Dynamic Mot bezdrát akce

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.