ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kontinentální postele - NOVINKY 2016

Kontinentální postele Tropico pro rok 2016 prodáváme již pouze v nové kolekci pro letošní rok. Nová kolekce kontinentálních postelí Cube, Hills a City se vyznačuje ještě lepším zpracováním postele, kvalitnějším vrchním topperem a rozšířenou nabídkou barevných látek. 

Z minulých let zůstává velmi oblíbená cena a v základní ceně 3 typy čalounění: Anthracite, Papyrus a Camel, nově si můžete za příplatek dopřát kvalitnější látky v různém barevném provedení. Kontinentální postele jsou velmi oblíbené čalouněné postele a v dnešní době, kdy se vsází na pohodlné a kvalitní spaní mají své velmi důležité poslání. Kvalitu postele vyjadřuje i delší záruční doba. Naše kontinentální postele od výrobce Tropico můžeme jenom doporučit.

Kontinentální postel City
Kontinentální postel City
Kontinentální postel Hills
Kontinentální postel Hills
Kontinentální postel Cube
Kontinentální postel Cube

« zpět na seznam článků

Aktuality

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy.