ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kontinentální postele - NOVINKY 2016

Kontinentální postele Tropico pro rok 2016 prodáváme již pouze v nové kolekci pro letošní rok. Nová kolekce kontinentálních postelí Cube, Hills a City se vyznačuje ještě lepším zpracováním postele, kvalitnějším vrchním topperem a rozšířenou nabídkou barevných látek. 

Z minulých let zůstává velmi oblíbená cena a v základní ceně 3 typy čalounění: Anthracite, Papyrus a Camel, nově si můžete za příplatek dopřát kvalitnější látky v různém barevném provedení. Kontinentální postele jsou velmi oblíbené čalouněné postele a v dnešní době, kdy se vsází na pohodlné a kvalitní spaní mají své velmi důležité poslání. Kvalitu postele vyjadřuje i delší záruční doba. Naše kontinentální postele od výrobce Tropico můžeme jenom doporučit.

Kontinentální postel City
Kontinentální postel City
Kontinentální postel Hills
Kontinentální postel Hills
Kontinentální postel Cube
Kontinentální postel Cube

« zpět na seznam článků

Aktuality

21.07 2023

Novinky pro rok 2023

Za prvé: Jak jste si všimli, tak jsme výrazně snížili ceny výrobků, konkrétně postelové rošty. Nabídku jsme mírně zjednodušili, oblíbené produkty slevnili a navíc jsme připravili nové kolekce roštů. Už teď v nabídce naleznete laťové rošty BASIC a LUX za opravdu zajímavé ceny. Nově jsme pak pro náročné zákazníky připravili speciální kolekci PANTER, ale o tom vše ještě v jiných článcích...

08.02 2023

Ideálním řešením spaní do malých interiérů je rozkládací postel Duovita

Rozkládací postel Duovita představuje řešení spaní do malých interiérů. Ve dne plní postel funkci sedačky a v noci po roztažení poslouží jako plnohodnotné dvojlůžko.

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.