ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kontinentální postele - NOVINKY 2016

Kontinentální postele Tropico pro rok 2016 prodáváme již pouze v nové kolekci pro letošní rok. Nová kolekce kontinentálních postelí Cube, Hills a City se vyznačuje ještě lepším zpracováním postele, kvalitnějším vrchním topperem a rozšířenou nabídkou barevných látek. 

Z minulých let zůstává velmi oblíbená cena a v základní ceně 3 typy čalounění: Anthracite, Papyrus a Camel, nově si můžete za příplatek dopřát kvalitnější látky v různém barevném provedení. Kontinentální postele jsou velmi oblíbené čalouněné postele a v dnešní době, kdy se vsází na pohodlné a kvalitní spaní mají své velmi důležité poslání. Kvalitu postele vyjadřuje i delší záruční doba. Naše kontinentální postele od výrobce Tropico můžeme jenom doporučit.

Kontinentální postel City
Kontinentální postel City
Kontinentální postel Hills
Kontinentální postel Hills
Kontinentální postel Cube
Kontinentální postel Cube

« zpět na seznam článků

Aktuality

05.10 2022

Dřevěná postel Lavana

Podzimní novinkou výrobce Ahorn je dvoulůžková postel z masivu Lavana. Pokud hledáte kvalitní masivní postel vyrobenou z masivu, je postel Lavana určena právě Vám.

07.09 2021

Našeptávač platných adres

Velmi si vážíme vaší přízně a důvěry a je pro nás velkým závazkem vám nabízet služby, které vám zlepší radost z nakupování v našem e-shopu. Proto jsme do našeho e-shopu Rosty.cz implementovali "Aktuální našeptávač platných adres". Věříme, že vám tato služba zlepší zadávání adres a hlavně kontrolu platné adresy. 

10.05 2021

E-shop ROSTY.cz

10.05.2021 jsme nasadili nový responzivní web Rosty.cz, který se elegantně přizpůsobí každému vašemu zařízení. Jsme s výsledkem velmi spokojeni, takže věříme, že to opět zjednoduší nákup našich výrobků. Pokud zjistíte při brouzdání, nakupování nebo jen tak, že jste na našich stránkách nějakou chybičku, informujte nás, budeme za každý věcný podnět velmi zavázání.